Skocz do zawartości

Zestaw do 500zł Używany nie pierwszej młodości


InspektorG

Recommended Posts

Witam wszystkich mój pierwszy post.

Mam pokój około 15m2 chce sobie podnieść jakoś nagłośnienia obecnie mam głośniki z telewizora te wbudowane ale czasem nic nie słychać jak gram na konsoli i muszę pogłaśniać i dźwięk jest jaki sami wiecie. Zastanawiam się na soundbarem? Czy może wzmacniacz i 2 kolumny do tego ale to chyba za dużo będzie do takie pomieszczenia. Muzyki nie słucham. Tylko TV i konsola czasem jakieś piosenki ale to tak z radia ;D Jest tego na allegro masę ale nie wiem w co celować. Nie musi to być nowe super młode chodzi mi oto żeby jakość dźwięku była lepsza od tej która mam w TV samsungu. Może być coś używanego wiem że za te pieniądze nie znajdę nic super. Ale niestety taki mam budżet. Proszę o jakaś pomoc, lub w co celować.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu myślę czy te głośniki od wierzy podpięte na kablach z komputerowych głośników nie będą lepsze jak na razie i zbierać na coś lepszego kasę. Bo grają nawet spoko dzwięk ejst ok nic nie trzeszczy a mają jakieś 30 cm wysokości 20 szerokości więc nawet nawet jak na mój metraż. Mam to podpięte pod wejście słuchawkowe  i tu myślałem nad przejsciówka żeby wpinac przez optyczne do TV ale chyba nic to nie zmieni jeśli chodzi o jakość dźwięku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...