Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 300-500zł


Naleśnik

Recommended Posts

Witam, jestem nowy na forum więc pragnę się przywitać :D. A teraz przejdźmy do pytania, poszukuję jakiegoś wzmacniacza do około 300zł, jeśli jest duża różnica w jakości między 300, a 400-500zł no to mogę dać maksymalnie te 400-500zł. Wzmacniacz ma mi posłużyć do 2 kolumn+subwoofer, lub 4 kolumn z dobrym bassem. Obecnie mam 2 kolumny Philips po 75w, które bardzo fajnie grają i myślę je wykorzystać i do tego dołożyć kolejne 2, lub duży subwoofer co o tym myślicie? Muzyka jakiej słucham to rap, metal, reggae i elektronika z dobrym bassem. Co możecie polecić w tej cenie? I jaki sprzęt do tego wzmacniacza kupić?

Dodaje, że nie znam się na tym najlepiej, więc pytania dla Was mogą być głupie. Czytałem o tym wszystkim sporo od kilku dni, ale jest to niesty za mało, a sprzętu potrzebuje na teraz. 

Edytowano przez Naleśnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ale nie ma nic innego godnego uwagi w tej cenie? Ten Nad ma "tylko" 2x50w rms przy 8om. Może lepiej kupić amplituner od kina domowego i do tego dokupić subwoofer i fajne kolumny? Znalazłem takie coś: https://allegro.pl/sherwood-rvd-8090rds-w-pelni-sprawny-gwarancja-i7182038717.html 5x100w, tylko jaka to jest moc rzeczywista rms? 

Edytowano przez Naleśnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj opinii tylko sam sluchaj sprzetu.Sluchanie innych prowadzi do zakupu czegos co calkowicie nie bedzie w twoim guscie.Ja taki blad popelnilem i sluchajac dobrych porad kupilem w ciemno kilka badziewii.W tym wzmacniacz.Sprzedac potem ciezko.Umawiaj sie na odsluchy w salonach lub u osob sprzedajacych a najlepiej jesli to mozliwe wypozyczaj sprzet do domowego odsluchu.Inne drogi prowadza tylko do straty pieniedzy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości odsłuchu, bo mieszkam na wsi i nie posiadam samochodu, więc po prostu nie mam możliwości dojazdu i posłuchania. Nie mam jakichś dużych wymagań, ale chcę dobry bass i na nim mi głównie zależy. Muzyka jakiej słucham to jak w pierwszym poście rap, reggae, trochę metalu i elektroniki z dobrym bassem. Nie jestem koneserem i nie mam dużych wymagań co do dźwięku dlatego też myślę o czymś dosyć tanim. Teraz słucham na kolumnach philips 2x75w podpięte pod miniwieżę od Sony, która ma 20w RMS i już jest całkiem fajnie, ale słychać że kolumny nie mają mocy żeby się dobrze rozkręcić i bass mnie nie zadowala. Jeśli chodzi o tony wysokie to nawet teraz są dla mnie wystarczające, bo po prostu nie lubię przesadnie głośnej muzyki, wystarczyłby mi do tego jakiś subwoofer pasywny i było by pięknie, ale wtedy mi trzeba wzmacniacza z 3 wyjściami. Dodam jeszcze, że pokój ma 15m kwadratowych.

Edytowano przez Naleśnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...