Skocz do zawartości

Zestaw stereo-(4000-5000 tys.)


kuku

Recommended Posts

Siemano

Na wstępie przyznaję, że jestem totalnym amatorem w temacie jeśli chodzi o wybór sprzętu stereo i liczę tylko i wyłącznie na wasze dobre serce i poświęcenie swojego czasu na odpowiedź, bo bez niej będzie mi ciężko dokonać dobrego wyboru. Wracając do tematu, planuję zakup sprzętu stereo, który będzie w wykorzystywany zarówno do oglądania filmów, sportu jak i słuchania różnych, różnistych gatunków muzycznych, czyli wszystkiego po trochu, sprzęt będzie podłączony pod telewizor Sony kdl 43-w809 i będzie zajmował miejsce w salonie o powierzchni 25m. Zależy mi na zakupie amplitunera z możliwością odtwarzania filmów różnych formatów z usb i dwóch kolumn, co ciekawego moglibyście polecić w podanym przedziale cenowym 4000-5000tys. ?

Edytowano przez kuku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Amplituner nie odtwarza filmów. Jeśli ma USB odtwarza tylko muzykę. To standardowe od wielu lat. Do filmów polecam ci xiaomi 4k albo Ferguson fbox ATV.

Co do sprzętu audio to w tej cenie raczej standardowy wybór Yamaha RN 602 oraz kolumny heco 700. Ewentualnie Onkyo 8250 podłączone do dali zensor 7.

Masz u nas możliwość odsłuchu, negocjacji cenowej i sprawdzenia sprzętu w domu. 

Zapraszam

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...