Skocz do zawartości

Problem z instalacją pakietu NERO 8 oraz tworzeniem ruchomego menu w Nero Vision 5


Recommended Posts

Witam mam taki problem gdy próbuję zainstalować na kompie oprogramowanie NERO 8 z licencją BOX to mam do wyboru 2 oprogramowania na płycie.Pierwsza to cała instalacja pakietu NERO 8 a druga to SecurDisc ™ Viewer ( gdzie do tej drugiej przy instalce jest podany inny serial ) nie wiem czy ma on zostać tak jak jest czy mam go zmienić i podać główny serial z oprogramowania.Z pierwszą nie mam kłopotu z instalacją tylko mam problem z znalezieniem potem funkcji tworzenia animacji ruchomego menu w Nero Vision 5 gdzie cały już przygotowany projekt można dać do menu przeważnie używam do tego szablonów już przygotowanych w tym oprogramowaniu są to szablony w 3D , zawsze po gotowym projekcie pod pilotem była funkcja tworzenie animacji menu klikałem nato on przez jakieś 30 sekund tworzył menu potem pokazywał gotowy projekt jak to wygląda i można było już nagrywać projekt albo na płytę dvd lub dysk twardy.Teraz nie mogę tej funkcji po prostu odnaleźć nie ma jej pod pilotem.Może gdzieś coś trzeba włączyć może mi ktoś z WAS pomóc rozwiązać ten irytujący mnie problem???Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...