Skocz do zawartości

Luxman L-430 i Canton Chrono 509 DC


set0tes

Recommended Posts

No dźwięk będzie się wydobywał. 

Słuchałeś? Chrono to dość jasne analityczne granie. Moim zdaniem i tak najlepsze z całej gamy cantona obecnego. 

Jeśli takie lubisz to ok. Wówczas masz tańsza a moim zdaniem wyższa alternatywę magnata quantum 1105.

Ale cantona odsluchasz wszędzie. Luxman to neutralny i dobry wybór. Skupił bym się na kolumnach. Elektronika w postaci tego Japończyka nic nie zepsuje. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

No dźwięk będzie się wydobywał. 

Słuchałeś? Chrono to dość jasne analityczne granie. Moim zdaniem i tak najlepsze z całej gamy cantona obecnego. 

Jeśli takie lubisz to ok. Wówczas masz tańsza a moim zdaniem wyższa alternatywę magnata quantum 1105.

Ale cantona odsluchasz wszędzie. Luxman to neutralny i dobry wybór. Skupił bym się na kolumnach. Elektronika w postaci tego Japończyka nic nie zepsuje. 

Piotrek

Teraz pojawiła się jeszcze opcja na Canton Vento 807 zamiast Chrono. To wyższa półka podobno ładnie grająca z przyzwoitym głośnikiem wysokotonowym. Mogę je mieć za 2500. Pytanie czy to nie za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem nie. Jeśli lubisz jasne, analityczne granie. To uważam że Ci się spodobają.

Piotrek

Dzięki, zamieszczam jeszcze anons z tymi kolumnami. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

https://www.olx.pl/oferta/2x-canton-vento-807-CID99-IDv94kd.html

 

8 godzin temu, S4Home napisał:

Moim zdaniem nie. Jeśli lubisz jasne, analityczne granie. To uważam że Ci się spodobają.

Piotrek

Mam pewne obawy, czy mój staruszek to napędzi. To kolumny o nieco większych wymaganiach (120W).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...