Skocz do zawartości

Jaki amplituner do głośników Bowers&Wilkins MT-50?


Zielona

Recommended Posts

Dzień dobry,

mam w domu KD Marantz w zestawie z głośnikami Bowers & Wilkins MT-50 (5.1). Niestety amplituner ciągle się psuje i nie chcę już płacić za kolejne naprawy. Głośniki chcę zachować bo nie mam do nich zastrzeżeń, poza tym mają fajne kompaktowe wymiary. 

Jaki amplituner polecacie do powyższych głośników? Nie znam się na urządzeniach KD i nie będę w stanie docenić superzaawansowanego technologicznie i jakościowo sprzętu. Chcę po prostu porządny amplituner, który będzie dobrze współpracował z moimi głośnikami, możliwie bezawaryjny i łatwy w obsłudze. 

Jednocześnie mam pytanie czy nowy amplituner może współpracować z moim odtwarzaczem dvd Marantza czy z jakichś powodów muszę kupić również nowy odtwarzacz?

Będę wdzięczna za podpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

DVD może zostać. Chociaż jeśli kupisz nowy/nowszy amplituner zapewne będzie wykorzystywał dekodery HD, a DVD tego nie ma. Więc tu wymiana by się przydała ale nie jest konieczna.

Amplituner nowy czy używany? Jaka kwota?

Amplituner nowy. Myślałam o budżecie 3 tys. zł.

4 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Jak najbardziej dvd może zostać. 

Z twoim zestawem dobrze zgrywa się RX-A870 albo nowszy RX-A880

Dzięki za propozycje. Wezmę pod uwagę ten tańszy model. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2018 o 21:03, S4Home napisał:

To lepiej wziąć 685. Avantage zaczyna się od serii 10. Niższe modele to takie zapchaj dziura.

A sam stawiał bym na Marantza SR5013 i Denona X3400 póki jeszcze jest.

Piotrek

 

Dzięki za podpowiedzi. Co do Marantza - na razie razie będę obchodzić ich produkty z daleka. Zirytowałam się liczbą awarii mojego amplitunera i obiecałam sobie: nigdy więcej Marantza. Pozostałym modelom się przyjrzę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2018 o 21:03, S4Home napisał:

To lepiej wziąć 685. Avantage zaczyna się od serii 10. Niższe modele to takie zapchaj dziura.

A sam stawiał bym na Marantza SR5013 i Denona X3400 póki jeszcze jest.

Piotrek

 

Zapchajdziura to RX-A670/680. Model z 8 z przodu spokojnie można zaliczyć do Aventage (co istotne był w ofercie od początku "aventage"), gra duzo lepiej od 6. A że nie jest jeszcze taki ogromny jak 10/20/30, to jest częstym wyborem klientów z ograniczonym miejscem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...