Skocz do zawartości

Różnica pomiędzy Atoll in200se oraz in200 signature


2pac01

Recommended Posts

  • 6 months later...

Witam

Również producent nie potrafi za dużo powiedzieć. Zadałem im pytanie o różnice, oto odpowiedz:

We would recommend you to choose a signature version because it's the last version including a lot of improvements regarding to the sound quality and global design. 

Best regards.

Ja się nie zdecydowałem na taką zamianę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, pomalowali na nowo? :) testowałeś? Ja wiem, że to standard ale mogli by trochę profesjonalniej odpisać a nie " a lot of improvements regarding to the sound quality" czyli w sumie coś tam coś tam, jest dobrze! :) 
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post poprzednika - nie ma sensu cytować całej wypowiedzi...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Koniecznie. Napisałem Ci nawet PW :)

RoRo teraz gra u mnie AM200 z Audiolabem Mdac+

Ogólnie końcówkę mam od marca 2019 ale dopiero teraz zastanawiam się nad preampem. Myślałem jeszcze o lampie ale póki co nie miałem okazji posłuchać takiego zestawienia.

Edytowano przez 2pac01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zrobiłem test AM100 Signature plus quasi lampowy Pro-Ject StreamBox RS. To była olbrzymia synergia.

Takie samo połączenie , ale z AM200 Signature, nie dawało już takiej frajdy...

Dnia 12.03.2019 o 08:35, S4Home napisał:

Nie testowałem.

Kiedyś polecałeś bardzo Roksana K3...

Jakie on ma brzmienie w stosunku do Atolla IN100 i Naima XS2? Cieplejsze? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2020 o 10:05, 2pac01 napisał:

Koniecznie. Napisałem Ci nawet PW :)

RoRo teraz gra u mnie AM200 z Audiolabem Mdac+

Ogólnie końcówkę mam od marca 2019 ale dopiero teraz zastanawiam się nad preampem. Myślałem jeszcze o lampie ale póki co nie miałem okazji posłuchać takiego zestawienia.

Chyba znowu od ciebie nie dostałem!!

Dostaję naście wiadomości dziennie i od ciebie już któryś raz nie. Nie wiem co jest. 

Chyba że PW na maila. Ale sprawdziłem też nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ciekawe jakie będą wyrażenia. Z tym buczeniem a raczej szumem z głośników wysokotonowych to pewnie o mnie chodziło i przypadek mojego in200 signature. Na razie z tym jakoś żyje...Bo póki co nie znalazłem przyczyny ani nie miałem możliwości przesłuchania podobnego sprzętu np. w salonie. Serwis  i sklep nic nie stwierdził nietypowego. Może to moja sieć lub ten typ tak ma... Nie ma co. Czekamy na wyrażenia :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie buczenie a syczenie z głośników...Ale nie sprawdziłem jeszcze dobrze swojej domowej sieci, czy też sprzętu w jakimś salonie audio. Kiedyś to zrobię. Na razie cieszę się muzyką bo co by nie było w mojej niezbyt udanej konfiguracji (głośniki podstawkowe blisko siebie na komodzie, w zbyt "przydużym" pomieszczeniu i w niezbyt dobrym  ogólnym położeniu) gra to wszystko i tak dobrze. :) Więc odpuściłem trochę, bo za bardzo sobie głowę tym zawracałem. Gdybym kolumny miał w odległości od siebie na 2-2,5m i sam bym siedział 3m od głośników to bym nawet tego nie zauważył. 

 

 

 

Edytowano przez wushu81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...