Skocz do zawartości

Adapter bluetooth do CREATIVE INSPIRE P380 2.1 czy głośnik bluetooth


Recommended Posts

Witam,

Co lepiej wybrać do słuchania radia/muzyki/filmów z laptopa, zakup adaptera bluetooth do 100zł(absolutny max do 150zł jeśli by było naprawdę warto) do Starych głośników CREATIVE INSPIRE P380 2.1 czy zakup zewnętrznych głośników z bluetooth do 300zł. Głośniki miałyby pracować stacjonarnie, ale jeśli miałbym już wydawać pieniądze na nowe to chciałbym mieć możliwość ich przenoszenia dlatego raczej decydowałbym się na jakiś zewnętrzny głośnik bluetooth stereo. Nie słuchałem muzyki z takiego głośnika więc nie mam porównania. Proszę więc jeszcze o opinie jak wypada jakość np z takiego https://www.x-kom.pl/p/254482-glosnik-przenosny-creative-sound-blaster-free-czarny-bluetooth.html czyli Creative Sound Blaster Free do jakiegoś zestawu 2.1 z bluetooth do 300zł.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem głośniki które masz warto wyposażyć w adapter bluetooth z wbudowanym akumulatorem, który może się przydać do słuchawek. Nieźle do tego się nada Xiaomi Bluetooth Audio Receiver bo jest przewidziany do ciągłego zasilania. Na zewnątrz bardziej mobilnym głośnikiem byłby Xiaomi Mi Bluetooth Speaker. Szkoda tylko że w naszych sklepach jest sprzedawany w wersji zubożonej o slot karty pamięci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...