Skocz do zawartości

Yamaha A-S201 i głośniki od Microlab pro 3 - dobre zestawienie?


Jakub L

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Od prawie dekady do telewizora mam podłączony zestaw Microlab pro3 ( http://www.microlab.cn/UploadFiles/20101111175946788.pdf ), niestety kila dni temu pojawiło się ciągłe buczenie niezwiązane z poziomem głośności i na tyle dokuczliwe że słychać je dość głośno w cichym pomieszczeniu. Po researchu na forach najprawdopodobniej wysiada wzmacniacz z zestawu i nie za bardzo wiem jak zabrać się za naprawę go więc postanowiłem zrobić mały "upgrade". (A może coś z tym fantem można jeszcze zrobić ? )

Czy wzmacniacz Yamaha A-S201 będzie odpowiednim budżetowym wyborem do tych głośników ? 

Dodam że szukam rozwiązania jak najlepszego pod kątem słuchania muzyki i oglądania filmów. Wyłącznym źródłem dźwięku był telewizor podłączony przez wyjście słuchawkowe ponieważ tak można sterować poziomem głośności pilotem od TV ;)

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i porady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Ciężko powiedzieć. Najlepszym pomysłem jest zabranie głośników pod pachę i wybranie się do salonu żeby to sprawdzić. 

Troszkę ciężko z tym będzie bo ważą circa 20kg.

A od kwestii technicznej są jakieś przeciwskazania do takiego połączenia ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Taga będzie słabsza mocowo więc tu będzie problem. A jak z odsłuchem? Słuchasz tylko przy biurku? Kupując nowe kolumny będziesz miał inny dźwięk. Pamiętaj. 

Zestaw był i będzie podłączony do telewizora. Jest to właściwie jedyne źródło dźwięku. Głośniki stały pod tv na podłodze z racji swoich niemałych wymiarów. 

 

Poczytałem jeszcze o tym chińskim SMSL AD18 tylko trudno znaleźć rzetelną opinie.  Tak więc mam ciężki orzech do zgryzienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...