Skocz do zawartości

Kolumny do 4 tys.


chriskonin

Recommended Posts

Dzięki za jakiś kierunek ,a więc tak Monitor Audio Silver słuchałem B&W 600 też to nie to brzmienie niestety,Dali Ikon 6 mkII mam posłuchać na dniach,słuchałem jeszcze Vienna Acoustic Mozart i brzmią w miarę dobrze,tylko cenowo przekraczają mój budżet niestety,ProAc studio i Audiophysic Classic nie mam możliwości odsłuchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miras23 przepraszam nie alnie się do takich rzeczy nie odnoszę. 

Ale kolega pisze kolumny o nie ostrej górze a połowa twoich propozycji to jasna góra. :(

Ok nad 375 je w jakimś stopniu zniweluje ale jak widzę kolega odsłuch i nie o to mi chodzi. Na pewno kojarzysz audio? Siedzisz w tym trochę?

Elac tak, dali ikon nie.

Odsłuchaj sonusa toy tower jeśli będziesz miał możliwość. Może nowsze principia. Proac tak ale nie R ze wstęga. 

Polecam sprawdzić jeszcze kef seri R. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 home,

Ok, ja tylko wypisałem propozycje, które warto sprawdzić, a to co się jemu spodoba to już jego wybór. Nie raz się zdarzało, że jasne kolumny, przypadały do gustu.

 

Indiana się broni, szkoda że nie posłuchałeś jeszcze świeższych 561. Trochę je zmienili. 

p.s słuchałem jej z Yamaha AS 701.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko skąd wziąść takiego do 900 na allegro widziałem go dużo droższego,dzisiaj sluchalem Kef seria r one dla mnie nie brzmia,za to focal aria na duzy plus

a ten Dac Arcam irDAC II?

Kupiłbym też wzmacniacz NAD C375BEE używany gość miał w dobrej cenie niestety się spóźniłem ,jakby ktoś coś wiedział to poproszę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to wynik zmian na allegro. On jest tam droższy bo teraz są chore prowizje od sprzedaży. Do tej pory były właśnie po 900-1100 zł. I moim zdaniem to absolutnie cena którą warto za niego dać.

irDAC II jest na Sabre a rDAC na Wolfsonie. Gra delikatniej jaśniej, ale delikatnie. Moim zdaniem dobry DAC, ale będzie jednak nieco droższy. Mam na ekspozycji mogę Ci dać dobrą cenę na ekspo.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...