Skocz do zawartości

Wzmacniacz do HECO AURORA 700


maniu

Recommended Posts

Witam,
Jestem szczęśliwym posiadaczem wyżej wymienionych kolumn. Grają w 30 m2 z wzmacniaczem AA x-i60 plus CD YAMAHA CDX-460.
Wszystko jest pięknie ale jak już kiedyś pisałem dźwięk jest  nieco zamulony, więc rozglądam się za innym wzmacniaczem z wejściem optycznym lub DACiem do wzmacniacza z optykiem.
Zakup myślę na jesień, jak skończę raty za kolumny ;) Jednak kusi mnie wiedzieć w co celować. Myślę że kwota koło 2000. Tysiąc zgarnę za sprzedaż AA i klocka będe mógł dołożyć pewnie. 
Zależy mi na bardziej przejrzystym dźwięku, lepszą separacją instrumentów i żeby nie było znów zbyt ostro. Sprzęt może być używany. Wiem że Yamaha AS-700 dobrze się zgrywa. Coś jeszcze można polecić ?
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oki czy te wzmacniacze to wyższa klasa sprzętu od mojego AA ? czy poziom raczej ten sam, tylko po prostu inne dźwiękowo.
Chcę mieć też możliwość podłączenia laptopa z Spotify, widzę że te wzmacniacze tego nie oferują. Mam dac Prodigy Audio Cube 2, a w AA siedzi Burr Brown PCM2900. Co możecie polecić lepszego ?
 

Edytowano przez maniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maniu napisał:

 jaka to kwota ? biorąc pod uwagę także używki 

https://allegro.pl/kategoria/wzmacniacze-i-pokrewne-wzmacniacze-257182?order=pd&stan=używane&price_to=2000

wbijasz na allegro masz do kwoty 2000zł i przeglądasz ;) 

Masz np. CAMBRIDGE AUDIO 840A , który kosztował chyba ~6000zł za nowości , i parę innych ciekawych , jedyny problem to w niektórych przypadkach może się okazać sprzęt do przeglądu , renowacji tak więc trzeba mieć pojęcie jak sprawdzić i co kupić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze rozumiem ten A-70 to wzmacniacz klasa wyżej od As-701.  Nowe widziałem były po  4000-5000 zł, to zacna cena. Jeszcze się tylko zastanawiam czy Aurora i ucho amatora odczuje różnice między powiedzmy As-701 a Pionierem.
 

1 godzinę temu, Elizjum7919. napisał:

Piotrek jak mam starszego A70 też ma dac USB,coaxial.Podobno ten starszy gra deczko ciepłej i coś w tym jest.Mialem Onkyo i słychać że Pioneer jest cieplejszy ale nadal detaliczny

Elizium, jak ogólnie oceniasz ten wzmacniacz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...