Skocz do zawartości

wszechstronne słuchawki do 500zł


Recommended Posts

Witam,potrzebuję w miarę wszechstronnych słuchawek nausznych do 400-500 zł,do korzystania przy komputerze (gry,seriale itp.) jak i do słuchania muzyki.Słuchawki raczej z obudową zamkniętą ponieważ często korzystam z komputera późnymi wieczorami lub słucham muzyki w przestrzeniach publicznych. Jestem raczej amatorem jeżeli chodzi o dźwięk poszukuję dobrej jakośći,wygody użytkowania oraz "niezniszczalności" bo często zdarza mi się przypadkiem zniszczyć taką rzecz :P.Szukając już trochę znalazłem słuchawki ATH-AVC500 i zastanawiam się nad ich kupnem Z góry dziękuje za pomoc i opinię. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał w tej cenie SoundMagic HP151. Są teraz w promocji za 399 zł .

W stosunku do HP150 poprawiono w nich pękające przeguby. Jednak przy złym traktowaniu ponoć pęknąć może i rozgałęzienie przegubu u nasady.

Są bardzo wygodne. Sporo głębokiego basu i trochę za bardzo nadpobudliwa góra pasma. Da się to drugie ztuningować. Wprawdzie kabel jest wymienny , ale dość specyficzny i nie da się go zastąpić innym niż oryginalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MobyDick napisał:

Ja bym wybrał w tej cenie SoundMagic HP151. Są teraz w promocji za 399 zł .

W stosunku do HP150 poprawiono w nich pękające przeguby. Jednak przy złym traktowaniu ponoć pęknąć może i rozgałęzienie przegubu u nasady.

Są bardzo wygodne. Sporo głębokiego basu i trochę za bardzo nadpobudliwa góra pasma. Da się to drugie ztuningować. Wprawdzie kabel jest wymienny , ale dość specyficzny i nie da się go zastąpić innym niż oryginalny.

promocja się niestety skończyła :c Masz może na oku coś równie dobrego o podobnej cenie? zapomniałem wspomnieć że lubię nosić słuchawki na szyii jako element wystroju i wolałbym żeby ich budowa w tym nie przeszkadzała 

 

Edytowano przez Jan Borowik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się skończyła ?

Piszą że : Promocja obowiązuje wyłącznie do 09.09.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów

To sa jednak słuchawki do użycia stacjonarnego.

Z słuchawek bardziej nadających się do użycia poza domem ponoć dobrze sprawdzają się Musical Fidelity MF-100 i można je tanio kupić na niemieckim Amazonie.

Dobrze na zewnątrz nadają się CAL 2 . Można je ostatnio wyjątkowo tanio kupić nowe. Jednak mają opinię niezbyt wytrzymałych. Jednak ze względu na dźwięk warto je mieć. Do tego sa naprawdę ładne. Gorzej wyglądają na zdjęciach.

Jeśli chodzi o wytrzymałość to na pewno sprawdza się słuchawki Xiaomi . Niekoniecznie z tego sklepu. Są zrobione głownie z metalu i skóry. Nie słyszałem tej nowej generacji. Poprzednie grały bardzo dobrze. Jednak nie wiem jak wyglądać tu będzie izolacja od otoczenia. Starsza ich wersja była słuchawkami praktycznie o budowie otwartej, w nowych jest membrana bierna. W starszych producent chwalił się uzyciem berylu w budowie membran, w nowych mają być użyte struktury graphenu. Jakość wykonania bardzo dobra, zasługuje na określanie ich słuchawkami klasy premium.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...