Skocz do zawartości

Info na temat kolumn AWS cantius ml IV


Piotr Dziewulski

Recommended Posts

Witam wszystkich. Szukam info na temat kolumn ASW cantius ml IV. Parametry tych kolumn znam, ponieważ dziś je kupiłem. Raczej chodzi mi o jakość jaką sobą reprezentują. Ile są warte itp. Czy to jakaś sensowna marka? Dodam ze kupiłem je za 60 euro. Jak dla mnie grają fajnie. Nie znam się jeszcze na Audio, ale edukuje się. Najpierw podłączyłem je pod wzmacniacz sony TA-F361R. Zagrało to kiepsko. Później podłączyłem je pod drugi wzmacniacz jaki mam pioneer a223. Zagrały całkiem inaczej. Mocny bas. Całkiem inna szczegółowość. Średnie i wysokie tony nie tak ostre jak w sonym. Ogólnie sony grało jakoś tak płasko strasznie.  Czy wzmacniacz może mieć az takie znaczenie? Różnica jest kolosalna. Z opinii wynika ze sony mimo ze to niska seria powinien być lepszym wzmakiem. Pioneer to całkiem podstawowa seria z lat 80 z tego co znalazłem na necie. Mam jeszcze kilka pytań o tuner i cd player, ale to w innym wątku już

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...