Skocz do zawartości

Konieczność wymiany podłogówek na podstawkowe


norbertss

Recommended Posts

2 godziny temu, norbertss napisał:

Głośniki z linka są tańsze ale sklep nie prowadzi wysyłek do Polski :(

Nie. Trzeba samemu sobie ogarnąć. Specjalnym problemem to nie jest.

 

17 minut temu, norbertss napisał:

Prawda, nie mam wyjścia i muszę je powiesić na ścianie przy pomocy bt77 lub vl2000 vogelsa.

To będą grały niestety dość przeciętnie. Pomyśl w takim razie o jakiś fajnych pod kątem średnich i wysokich tonów i do tego Tani używany sub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Nie. Trzeba samemu sobie ogarnąć. Specjalnym problemem to nie jest.

 

To będą grały niestety dość przeciętnie. Pomyśl w takim razie o jakiś fajnych pod kątem średnich i wysokich tonów i do tego Tani używany sub.

W jaki sposób można ogarnąć wysyłkę do Polski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@norbertss Był temat na forum o sprowadzaniu używanego sprzętu do Polski. Ja ściągałem wzmacniacz z Wielkiej Brytanii zakup na e-bay, a kolumny z Niemiec zakup prywatnie od Niemca.

Za 150 Euro można wyrwać naprawdę super monitory, 30-50 Euro musisz zostawić na transport.

PS. Przesyłka z GB szła do mnie około 2,5 tygodnia. Z Niemcem najpierw pytasz czy aktualne. Później proponujesz swoją cenę. Następne pytanie czy może Ci dobrze spakować i zrobić Ci rezerwację na 2-3 dni robocze, a kuriera załatwisz sobie sam. Dużo ogłoszeń jest Nur Abholung, czyli odbiór osobisty. OVP to oryginale opakowanie. Jeżeli jest napisane Versand möglich, to znaczy że wysyłka możliwa.

Napisz jakie kolumny Cię interesują, Phonar, Grundig, Heco z Niemiec. Postaram Ci się pomóc. Najlepiej napisz do mnie priv.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...