Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, ostatnio z powodów osobistych dużo mniej moge słuchać muzyki na kolumnach więc zacząłem słuchać na słuchawkach.Preferuje dzwięk neutralny, detaliczny, jak najbardziej żywy aczkolwiek nie wychudzony.Moj zestaw słuchawkowy to S.M.S.L M8, S.M.S.L sap8, i Aune X1S.Posiadam słuchawki AKG K550 MKII i DT990 Edition 250 Ohm.Jeśli chodzi o AKG to mają rewelacyjną przejrzystość dźwięku aczkolwiek brakuje mi troche powera w niektorych gatunkach muzyki.Natomiast DT 990 w porownaniu do AKG K550 mają lepsze zejście ale brzmą jakby przez mgłe.I tutaj mam pytanie do ludzi którzy mieli okazję słuchać AKG 712 PRO i Sennheiser HD 600 o różnice między nimi bo są one moimi faworytami do zakupu.Które byście polecili ?

Pozdrawiam.

Edytowano przez JakubNowak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Akg k712Pro są bardziej precyzyjne i szybsze względem HD600. HD600 są to słuchawki o ciepłej i pełnej barwie z nastawieniem na soczystą średnicę.
Od siebie polecałbym jeszcze wziąć pod uwagę Grado SR225e, które charakteryzują się soczystą średnicą i dużą szybkością brzmienia.  Nie pogubią się w szybszych nagraniach co może mieć miejsce w przypadku HD600, które najlepiej sprawdzają się w spokojnej muzyce.

Pozdrawiam
Szymon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...