Skocz do zawartości

Głośniki 5.1 do małego salonu


Teq

Recommended Posts

Cześć, jestem na etapie wyboru głośników do kina domowego. Pomieszczenie ma prawie 20m2, 4m x 4,8m i częściowo otwarte na kuchnię. Głośniki muszą być małe ("plastiki"), nie mogę pozwolić sobie na typowe kolumny drewniane ze względu na brak miejsca. Fronty będą wisiały koło TV a tylne na podstawkach. Dobrze by było gdyby subwoofer był bezprzewodowy ale nie koniecznie. Amplituner zostaje ze starego zestawu: HK AVR151.

 

Salon.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, S4Home napisał:

Za 2,5k mógł bym się zastanowić.

Plątanina kabli! Plus bardzo małą możliwość rozbudowy, a w zasadzie jej brak. Używane są sprzedawane po tysiąc z hakiem.

 

Chyba nie 10, najtaniej znalazłem za 3300. Wezmę Hermana z bezprzewodowym subem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

który z  wymienionych powyżej zestawów zagra dynamicznie a przede wszystkim szczegółowo w kinie ?

- miałem harmany / słabe

- miałem tannoy arena nieco przygaszone w szczegółach ale za do dosyć mocne 

- miałem kef te najmniejsze aluminiowe góra taka nie naturalna metaliczna

myślę o HECO ambient / polk audio 1700 / kef 2005 / i ewentualnie propozycje :)

95 % kino domwe , sypialnia ok 15 m2 / yamaha seria 7 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam trop jako że sa podobne wizualnie i cenowo to jenak może któreś jednak sa blizej moich oczekiwań, nie słucham głośno ale chcę jak najwięcej szczegółów no i jak to w kinie dobry bas lecz nic z kategorii buczącego i przeciągającego. 

poprosze jeszcze o propozycję 4 monitory podstawkowe / central + sub - im mniejsze tym lepiej mam ograniczoną przestrzeń, centralny i sub bez ograniczeń / cenowo max 3500 zł

 

dziękuję :)) 

Edytowano przez Tomek Bylica
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...