Skocz do zawartości

Onkyo TX-NR 686 plus zestaw 5.0


Andrzej Podsiedlik

Recommended Posts

Dnia 10.03.2019 o 16:09, Andrzej Podsiedlik napisał:

Witam! Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza BluRay do swojego Onkyo 686. Mam 2 modele na uwadze Pioneer X300 lub Yamaha BDT 681. Co sądzicie o tych modelach. Odtwarzacz bedzię bardziej wykorzystany pod kino domowe

Ani ten, ani ten. Tylko Sony i Panasonic. Najtańszy model z 4K załatwi Ci temat lepiej niż cokolwiek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Andrzej Podsiedlik napisał:

W dalszym ciągu jestem w kropce. Panasonic rozumiem ale Sony ????

Nie rozumiem zdziwienia. To dwóch najlepszych producentów budżetowych odtwarzaczy Blu-ray i dwie firmy, które stworzyły ten standard. Robią tanie i solidne odtwarzacze zgodne z najnowszymi standardami i bogatymi funkcjami sieciowymi. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2019 o 20:50, Andrzej Podsiedlik napisał:

A co powiecie o odtwarzaczu Panasonic DMP-UB700 albo około 600 zl mniej Pioneer BDP-180.

Dwa kompletnie różne urządzenia. Nie czytasz specyfikacji. BDP-180 nie odtworzy Ci nawet płyt 4K. Ma tylko interpolację do 4K. To absolutnie przestarzale urządzenie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przypadł mi do gustu Panas 700 ale nie mogę go zakupić chyba ze z wystawki ale chciałbym tego uniknąć. Myślę o zmianie mojego wysłużonego CD Technics 770A na coś nowego. Mam na oku 2 modele Denon CD 800 albo Yamaha s700. Słuchałem u siebie Marantz 6005 ale nie przypadł mi do gustu. Brzmienie osadzone było na średnich i wysokich tonach po połączeniu kablami analog monster 300 mk2. Niskie nie były z byt obfite. Co myslicie o tych modelach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, po głębokiej analizie parametrów, ewentualnych wad lub uszkodzeń wszedłem w końcu w posiadanie onkyo TN-RX 686. 

Ponieważ ja w odróżnieniu od większości z was spędzam 70% oglądając filmy, 29% gram na PS4 a 1% to muzyka. Wymieniłem też kolumny z jakichś sony z zestawu na magnat supreme 1002, wcześniej miałem już subwoofer magnat sub302a. Dlaczego te głośniki a nie inne, ponieważ pasmo przenoszenia przednich podłogowych kolumn to 18Hz-20000Hz i na tym parametrze mi zależało. Większość produkowanych teraz kolumn posiada pasmo przenoszenia ok 50hz-20kHz. Oczywiście dla filmów to jest wystarczające.  Kolumny wybierałem słuchając i jednak magnaty najbardziej mi leżą.

Teraz sam ampek, wczesniej posiadalem sony dn550, miał on wiele wad ale brak porównania a właściwie w porównaniu do HK z kolumnami JBL u kumpla w filmach brzmiał tak samo, po zmianie na onkyo i wymianie kolumn cóż, film to świat w tym onkyo. Jeżli ktoś wybiera go właśnie do filmów to nie ma lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...