Skocz do zawartości

Przyzwoite stereo za rozsądną kase


MR-BASTEK

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Jestem nowy, mam nadzieje że mi pomożecie icon_smile.gif

Chciałbym dobrać jakieś kolumny do mojego amplitunera SONY STR GX-315 moc podobno 2x55W RMS, pobór 200W

Pokój to 20m2 w kwadracie, muzyka to dance, pop, techno, czasami hip hop. raczej stawiając na dobry bas icon_wink.gif

chciałbym kupić stosunkowo najlepsze kolumny za rozsądne pieniądze, jednak nie znam brzmienia poszczególnych marek i nie chce się wkopać w jakieś badziewie...

Nie mam skłonności audiofilskich jednak zależy mi żeby kolumny poprawnie odtwarzały dźwięk w każdym paśmie. raczej skłaniam się ku nowym, choć moge rozważyć godną używkę.

Liczę na Wasze propozycje, pozdrawiam serdecznie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR-BASTEK
Z kolumn podłogowych przeznaczonych do takiej muzyki jakiej Ty słuchasz warto przymierzyć sie do JAMO S708 (lub ich nowszej wersji S718 - nie wiem, czym się różnią poza ceną o 100zł wyższą)
http://www.allegro.pl/item378568820_jamo_s..._warszawa_.html
Kolumny trójdrożne, czterogłośnikowe (na bocznej ściance basowy 25cm).
Z nowymi kolumnami na gwarancji wyrabiasz się poniżej tysiąca złotych.
Są jeszcze Magnaty Monitor 1000 oraz 990 (też podłogowe), ale niekoniecznie sa lepsze - a skoro masz wątpliwości co do firmy M. to JAMO będą lepszym wyborem.

Co do mniejszych kolumn (podstawkowych) raczej trudno będzie znaleźć coś nowego z naprawdę mocnym basem w tej cenie. No i dochodzi wtedy jeszcze koszt podstawek icon_sad.gif
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dziękuje za odpowiedzi, jeśli chodzi o Jamo to można powiedzieć że to górna półka cenowa jeśli chodzi o moje podejście, uważam że więcej nie ma sensu wydawać na kolumny do słuchania muzki, także wydawać by się mogło że to już porządny sprzęt na lata a nie jakis Voice Kraft... na allegro takich ni brakuje... http://www.allegro.pl/item391264709_kolumn..._bas_20cm_.html

Jedyny problem towarzyszący mojemu wyborowi kolumn, w szczególności tych Jamo S708/718 to to, iż nie mogę ich znleźć żeby odsłuchać... zamówić mogę ale jak mi się nie spodobają to mój problem... chociaż mało opinii czytaem od użytkowików i trudno ocenić czy 25cm bass jest wystarczający icon_twisted.gif jeśli możecie coś powiedzieć o tych Jamo to chetnie poczytam.

Perkoz - zdecydowanie podłogowe, podstawkowe to chyba za mało uderzenia w tym budżecie... icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...