Skocz do zawartości

WYGRAJ!! Heco Aurora 700


S4Home

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

18 godzin temu, Arturas napisał:

Ja tam se kupiłem te 1000 hehe, a w ilu metrach to mam to się nie przyznam hahahaha ?

 

16 godzin temu, bartek2 napisał:

ja mam 700-ki na 31 metrach i spokojnie nagłaśniają pokój. Z  tym ze to salon razem z aneksem kuchennym. Trochę gratów w pokoju jest.

Ja 700-ki testowałem na ok 22 metrach i wiem, że spokojnie dadzą radę z większym metrażem. Zastanawia mnie tylko, czy w tym przypadku atuty 1000-czek nie zostałyby zdławione zbyt mała powierzchnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 18.10.2018 o 08:22, Arturas napisał:

Czy ja wiem? Jeden powie że tak, inny że nie ? nie musisz słuchać mega głośno przy 1000 ? a jak weźmiesz głośniej, to najwyżej pospadają Ci szklanki w kuchni ?

 

Dnia 18.10.2018 o 17:08, S4Home napisał:

Będzie tak zwane uderzenie na klatę :)

Kurcze...  lubię to?

Ale się okazuje że moje Shadowy 207 są za duże na mój metraż !

Czy mi to przeszkadza!?... absolutnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT ale czy recenzje pisane za możliwość wygrania kolumn można uznać za obiektywne? Moim zdaniem to jak pisanie artykułów sponsorowanych. Każdy recenzent będzie starał się w swoich wyważonych spostrzeżeniach i wypowiedziach nie urazić sponsora i jego produktu. Prawda jest taka, że dobry produkt broni się sam i nie potrzebuje osłodzonych elaboratów. Niemniej jednak życzę wszystkim uczestnikom wygranej. Pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację w 100%. To tak jak z poprzednim konkursem - wygrala recenzja ktora kompletnie niczego nie opisywała poza tysiącem slów o niczym. No ale to podoba się organizatorom konkursu. Czyli w sumie takie wielkie ,,bicie piany,, Zwyczajne peany na cześć.  Pewnie będę zbesztany za moja wypowiedź, ale tak już mam że piszę prawdę. Czasem to bardzo utrudnia życie. Nie lubię, jednak włazid.....a. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze nikt nie napisał , że te recenzje nie są ważne. Są bardzo ważne dla producenta, dystrybutora, sprzedawców i ich stanów magazynowych i potencjalnych kupców ale czy są obiektywne? Tego się nie dowiemy dopóki sami nie wypróbujemy ;) poza tym dobrze , że Aurorki, a nie jakieś budżetowe YaMo XXX, gdyż prawdopodobnie dowiedzielibyśmy się o ich ponadprzeciętnym brzmieniu, scenie, dynamice, która to idealnie komponuje się z ich modernistycznym i nietuzinkowym wyglądem (co może i jest prawdą). Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna recenzja:

 

Dzień dobry,

 

w załączeniu krótka recenzja kolumn Heco Aurora 700:

 

Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość wypożyczenia kolumn Heco Aurora 700.

Sprzęt został dostarczony w solidnym opakowaniu.

Kolumnę zgodnie z zaleceniami producenta powinniśmy posadowić na dołączonych nóżkach, zakończonych metalowymi bądź plastikowymi kolcami. Nie polecam stosować kolców metalowych na płaskiej powierzchni jak kafle czy panele, gdyż można je w łatwy sposób porysować. Plastikowe kolce miały zaokrągloną końcówkę przez co można je śmiało używać na takich nawierzchniach.

W zestawie znajduje się również montowana na magnez maskownica.

Wg mojej opinii, kolumna w maskownicy prezentuje się lepiej niż bez niej.

Zamknięcie konstrukcji Heco Aurora 700 w wymiarach 19,5 cm x 110 cm x 32,5 cm powoduje, że sprawia ona wrażenie smuklejszej, od większości innych kolumn dostępnych na rynku w podobnym przedziale cenowym.

Boczna ściana kolumny w kolorze ciemno szarym w zestawieniu z czarną maskownicą cieszy oko i prezentuje się lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach dostępnych w internecie.

Kolumnę możemy podłączyć do wzmacniacza czy amplitunera za pomocą pojedyńczego  złącza głośnikowego.

Nic nie tracimy, bo w tym przedziale cenowym zastosowanie Bi-wiringu czy Bi-ampingu mija się z celem.

Kolumny podłączyłem do amplitunera Onkyo TX-NR656 za pomocą przewodów głośnikowych Audioquest FLX-SLiP 16/4.

Źródłem był PC z dźwiękiem przesyłanym za pośrednictwem przewodu HDMI.

Sprzęt wykorzystuje głównie do grania w gry i oglądanie filmów. Muzyka też zawsze leci w tle – szczególnie w weekendy J

Po przygodzie z Klipsch Rp-280F chciałem spróbować sprzętu z wyrównanym pasmem średnio-wysokotonowym oraz łagodniejszą górą.

Bas w Heco Aurora 700 jest niewątpliwie jego najmocniejszym punktem. Jest go po prostu dużo. Kolumny nadają się do robienia imprez, ale bas dominuje nad pozostałym pasmami.

Soundtrack z Gladiatora nie brzmiał tak wciągająco jak na Klipsch, ale Kieszy przyjemniej się słuchało.

Góra w Heco była spokojniejsza, co umożliwiła paro godzinne odsłuchy bez odczucia dyskomfortu przy niektórych gatunkach muzycznych.

Dźwięk wyjmowanego miecza w TES: Skyrim czy przerzucania klejnotów w ekwipunku postaci w Diablo III nie był już tak wyeksponowany, przez co niekiedy nieprzyjemny w odbiorze.

Dialogi w grach były bardziej wyważony w stosunku do dźwięków otoczenia, nie wychodziły na pierwszy plan.

Nie miałem przez to wrażenia, że postacie znajdują się bliżej niż miały się znajdować.

Przy oglądaniu filmów i seriali, w których większy nacisk kładziono na dialog niż na akcje, uboższy przekaz wyższych tonów był odczuwalny.

Z kolumnami jednak bardzo szybko się osłuchałem.

Mając na uwadze ich stosunkowo niewysoką cenę, mimo pewnych mankamentów przypadły mi do gustu.

Przyjemnie się ich słuchało, oglądało filmy i grało.

Żona obejrzała na nich jeden sezon serialu Narcos. Pomimo bycia niejako fanką Klipscha, była zadowolona  z brzmienia charakterystycznej muzyki Enya na kolumnach Heco Aurora 700.

Pozdrawiam,

Maciek K.  

20181021_085951.jpg

20181021_090031.jpg

20181021_090207.jpg

20181021_090218.jpg

20181021_090224.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...