Skocz do zawartości

WYGRAJ!! Heco Aurora 700


S4Home

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 176
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czy ktoś z forumowiczów użytkuje dłużej Aurory 700 w pomieszczeniu ~ 20m2 w połączeniu z Onkyo? Bas nie męczy?

Jestem w „przeddzień” wypożyczenia ich do domu i sprawdzenia w ramach poszukiwań w kwestii kolumn...

Interesuje mnie jedynie kwestia basu w tym metrażu 

nie ukrywam, ze słuchałem je w mniejszym pomieszczeniu i było tego basu duuużo w przypadku mocniejszej muzy... 

Edytowano przez Yatza
Literowka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.01.2019 o 21:07, Yatza napisał:

czy ktoś z forumowiczów użytkuje dłużej Aurory 700 w pomieszczeniu ~ 20m2 w połączeniu z Onkyo? Bas nie męczy?

Jestem w „przeddzień” wypożyczenia ich do domu i sprawdzenia w ramach poszukiwań w kwestii kolumn...

Interesuje mnie jedynie kwestia basu w tym metrażu 

nie ukrywam, ze słuchałem je w mniejszym pomieszczeniu i było tego basu duuużo w przypadku mocniejszej muzy... 

I jak wypadły testy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję bez bicia, że w moim przypadku „przeddzień” jeszcze trwa... ?

Brak czasu na spokojne testy domowe. Do tego chce mieć kilka kolumn zanadrzu do wypożyczenia, gdyby Aurory 700 nie pasowały brzmieniowo pod kątem ilości basu do mojego pokoju.

Słuchałem je i muzycznie są w porządku. W pomieszczeniu nieco mniejszym od 20 m2 w połączeniu z Onkyo jednak bas w moim przekonaniu przytłaczał. Z Yamahą już nie, choć nir pasował mi dźwięk w takiej konfiguracji...

szkoda, że nie ma heco aurora powiedzmy” 500” tylko z jednym basowcem, bo jest pewna luka pomiędzy podstawką 300 i 700-tką...

No, chyba że Heco Vista brzmi podobnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, Kubakk napisał:

Wg mnie format przedstawiony przez Krafta pozamiatał resztę :D dawać mu nagrodę , nawet pocieszenia :P 

Prawie tak dobra jak moja... :PA tak na poważnie to bardzo fajna oprawa.

Jestem ciekaw wyniku konkursu. Ogólnie duży rozstrzał jeżeli chodzi o podejście do tematu i sposób jego podania. Ciekawe, która recenzja pokryje się z punktem widzenia oceniającego.

Wiecie ile jeszcze testujących zostało?

 

Edytowano przez kukocz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za miłe słowa, Doceniam to tym bardziej, że zdarzały nam się wcześniej mniej lub bardziej poważne różnice zdań.

20 minut temu, kukocz napisał:

Wiecie ile jeszcze testujących zostało?

Z tego co wiem, to na mnie testy się zakończyły.

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo konkretna i rzeczowa opinia na temat tych kolumn. Czyta się wspaniale. A co najważniejsze zawiera dużo (jeśli nie same) znaczących informacji. Mam tylko nadzieję, że jury konkursowe oceni merytoryczność opisu, a nie tak jak przy poprzednim konkursie wygrały tysiące słów o niczym. Pozdrawiam. Rega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę  Heco  robią  świetne kolumny w takze dostepnych dla Kowalskiego cenach ? szukałem substytutu i nie znalazłem,  musiałbym  wskoczyć  na poziom od 10tysi, by je pobić,  ciekawy jestem ale tak mega szczerze, czy aż  taka ogromna różnica jest w graniu  Auror vs  Celany 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawdę  to tylko ja pisze rzetelne recenzje kolumn heco  Aurora,  bo je  znam  od podszewki i wszystko  o nich wiem,ale nie wrzucam tu żadnych zdjęć  bo wiem że  i tak nie wygram, znam te kolumny 10 razy lepiej niż nasz ukochany Piotrek, ja jestem kolumnami  Heco Aurora ,wszystko mogę o nich napisać  o zmianach w utworach nawet 

Edytowano przez Arturas
Zmiana
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arturas napisał:

A tak naprawdę  to tylko ja pisze rzetelne recenzje kolumn heco  Aurora,  bo je  znam  od podszewki i wszystko  o nich wiem,ale nie wrzucam tu żadnych zdjęć  bo wiem że  i tak nie wygram, znam te kolumny 10 razy lepiej niż nasz ukochany Piotrek, ja jestem kolumnami  Heco Aurora ,wszystko mogę o nich napisać  o zmianach w utworach nawet 

Powinieneś zrobić recenzję yamahy 803 i ją wygrać :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...