Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 6-7 tys. zł


pawelhala

Recommended Posts

Arturas , nie ma się co podniecać , była moda na 803-kę i tyle ;)  a że w swojej kategorii nie ma zbytnio konkurencji to inna sprawa :P 

Wiele osób kupując 1-szy lepszy sprzęt sądzi iż wybrało optymalnie (sam taką osobą jestem) , ampli onkyo 676 wziąłem w ciemno , a już szykuje się na grubszy zakup wzmacniacza o skromnej mocy :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już mnie ten wątek zaczął wkurzać. Jeśli @S4Home są chętni, to mogę wziąć tę Yamahę na testy (pokryję nawet koszty przesyłki). Porównam ją ze sprzętem dwa razy droższym i okaże się, czy to wydmuszka o której piszecie, czy też solidny (i funkcjonalny) wzmacniacz. Mam bowiem wrażenie, że przynajmniej część tu piszących nie miała okazji tego amplitunera posłuchać. Co na to S4Home?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moda na R-N803D trwa dalej w najlepsze i nie rozumiem tego hejtu na ten amplituner. Pokażcie mi urządzenie o takiej funkcjonalności i brzmieniu za podobne pieniądze. Nie ma. 

Niestety wielu klientów świadomie rezygnuje z trochę lepszego dźwięku kosztem funkcjonalności.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kraft napisał:

Już mnie ten wątek zaczął wkurzać. Jeśli @S4Home są chętni, to mogę wziąć tę Yamahę na testy (pokryję nawet koszty przesyłki). Porównam ją ze sprzętem dwa razy droższym i okaże się, czy to wydmuszka o której piszecie, czy też solidny (i funkcjonalny) wzmacniacz. Mam bowiem wrażenie, że przynajmniej część tu piszących nie miała okazji tego amplitunera posłuchać. Co na to S4Home?

Bierz. Ale jaki sens jest porównywać do dwu krotnie droższych? Właśnie im chodzi o to że tańszy gra lepiej. Czy ja już nie rozumiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie mamy. Mam u kolegi takie ale mi nie pożyczy bo korzysta codziennie. 

To pomysł i daj mi znać. Ja jestem za.

Fafniak no chyba tak. Ale z tego co widać to on wybrał dobrze. Bo wziął na testy. Więc nie wiem skąd u niego wogole to podejście. Może wstał lewa nogą albo pokłócił się z kobietą. No każdy może mieć gorszy dzień. 

Rozumiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak. 

Bardzo nieladnie jesli ktoś z branzy pisze o kliencie, ze wstal lewą nogą lub pokłucił się z kobietą. Jak najbardziej moze tak sobie pomysleć ale nie napisać na forum. Nawet jeśli ten klient go zaatakował. Powinno to Wam dać do myslenia nawet jesli mnie nie lubicie.

Top hifi bardziej dyplomatycznie z tego wybrnoł. I napisał jak jest. Mimo, ze mogł sie wogóle nie odzywać. Można? Mozna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Przepraszam bo mi umknęło , z jakim konkretnie wzmacniaczem chcesz porównać 803D ?

Z zestawem Marantz PM8005 + NA6005. Funkcjonalność taka sama, a cena idealnie dwa razy wyższa. A jak mi się będzie chciało, to jeszcze z czymś innym.

Co do tego switcha, to 550 zł trochę drogo. Nie ma nic mniej audiofilskiego? Może kupimy coś na spółę i będziemy sobie pożyczać? Ktoś chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce stawiać pomników S4home.Ale trzeba docenić to że za niewielkie pieniądze,płacisz tylko za kuriera w 1 stronę macie możliwość nieocenioną słuchania w domu sprzętu który chcecie kupić.Wielu "Januszy"pisze tu że koniecznie amplituner,że ma Bth mieć sterowanie z smartfona Tidal Spotify i z kolumnami ma być i nowe max 4500 bo inaczej będzie droższe od wymarzonego Passata w tedejji.A kolega ma kino domowe 1500 wat i też ładnie gra.Słuchalem już kilku sprzetów od s4home i nigdy nachalnie na nic nie namawiał.Prosze nie pisać że jestem ich stronnikiem bo to nie prawda.Nikt nikogo nie zmusza do kupna czegoś A że potem zaczynasz słyszeć że inne sprzęty lepiej graja to miej pretensje tylko do siebie.Tak nawiasem mówiąc ten wątek już dawno nie przypomina tego jaki ma tytuł. 

Edytowano przez tomaz75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kraft napisał:

Z zestawem Marantz PM8005 + NA6005. Funkcjonalność taka sama, a cena idealnie dwa razy wyższa.

Sorry , ale wydaje mi się , że cena wzmacniaczy PM8005 i 803D jest praktycznie taka sama. :) 

https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=677

https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=7608

Nie oceniamy źródła tylko wzmacniacz , należałoby podłączyć NA6005 najpierw do Maranza a później do Yamahy i dopiero to porównanie coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Moda na R-N803D trwa dalej w najlepsze i nie rozumiem tego hejtu na ten amplituner. Pokażcie mi urządzenie o takiej funkcjonalności i brzmieniu za podobne pieniądze. Nie ma. 

A ja patrząc na wnętrze tej Yamahy (przepraszam, ale skrzywienie zawodowe) chętnie wziąłbym ją na testy gdybym szukał nowego/innego sprzętu. Wg mnie kawał solidnego amplitunera i jeśli ktoś potrzebuje gadżetów a brzmienie mu odpowiada, to ta Yamaha nie ma za bardzo konkurencji na rynku (w podobnej cenie oczywiście)

Edytowano przez wallace
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tomek4446 napisał:

Sorry , ale wydaje mi się , że cena wzmacniaczy PM8005 i 803D jest praktycznie taka sama. :) 

https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=677

https://nautilus2.pl/index.php?route=product/product&product_id=7608

Nie oceniamy źródła tylko wzmacniacz , należałoby podłączyć NA6005 najpierw do Maranza a później do Yamahy i dopiero to porównanie coś da.

Cena PM8005 jest teraz taka niska, bo właśnie wszedł nowy model i wyprzedają stary. Regularna cena wynosiła pierwotnie 5000 zł (tyle ile dzisiaj kosztuje prawie identyczny następca, czyli PM8006). Uważam, że porównanie z zestawem PM+NA jest jak najbardziej sensowne. W końcu RN8003 jest połączeniem tych dwóch urządzeń w jednej obudowie.  

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kraft napisał:

W końcu RN8003 jest połączeniem tych dwóch urządzeń w jednej obudowie.  

Ok. ale w ten sposób możesz wykazać wyłącznie przewagę ,lub nie Yamahy nad Twoim zestawem i tyle .Obiektywnie o 803D niczego się nadal nie dowiemy , zawsze można znaleźć ZESTAW który będzie lepszy lub gorszy , aby test miał sens niestety trzeba porównać podobny "kombajn" w podobnej cenie, a takiego nie ma i mamy problem :) 

Dlatego proponowałem porównanie samych wzmacniaczy ,przy podpięciu tego samego źródła zewnętrznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...