Skocz do zawartości

Głosniki do pokoju?


OvaLogiC

Recommended Posts

Witam.
Mam zamiar kupić głośniki do pokoju.Głośniki miały by być podłączone do komputer i porozmieszczane w całym pokoju(myśle ze system 5.1 ).I zwiazku z tym mam pytnaie.Mam 1400 zł na cały sprzęt icon_biggrin.gif.Jaki mam kupić wzmacniacz?Jakie głośniki były by najlepsze?I jak to popodłaczać.I jak to porozmieszczać icon_biggrin.gif.O to moj rozkład pokoju:


1.Drzwi.(Te kreski obok to jest strona w którą sie drzwi otwierają.
2.Łóżko
5.Biurko gdzie jest komputer
3.Meble
4.Półka gdzie jest TV icon_biggrin.gif

Zapomniał bym dodać że głównie stawiam na basy icon_biggrin.gif

PS:Uzwględnijcie też wysokość tego wszystkiego .I jak to wszystko upchać ? Hmmm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowe pytanie na które neleży dać odpowiedz to:

czy ta $$$$ to max Twoj na wszystko ?
jak słuchasz muzyke (stereo; m.ch.)
moze tylko chcesz do kina?
jaki masz podział (procentowo filmy oraz muzyka)
czego oczekujesz od grania
jaki typ grania preferujesz
jaki typ grania chcesz osiągnąć ??
czy wchodzi w grę sprzęt tylko nowy? czy moze uzywany ?
czy wolisz rozwiazanie głośniki komputerowe
czy wolisz zaczac skaladac sprzet do grania (juz klase lepszego nic creativy..dajmy na to)

Im wiecej umieścisz info tym łatwiej rozwinąć temat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Standardowe pytanie na które neleży dać odpowiedz to:

1.czy ta $$$$ to max Twoj na wszystko ?
2j.ak słuchasz muzyke (stereo; m.ch.)
3.moze tylko chcesz do kina?
4.jaki masz podział (procentowo filmy oraz muzyka)
5.czego oczekujesz od grania
6.jaki typ grania preferujesz
7.jaki typ grania chcesz osiągnąć ??
8.czy wchodzi w grę sprzęt tylko nowy? czy moze uzywany ?
9.czy wolisz rozwiazanie głośniki komputerowe
10.czy wolisz zaczac skaladac sprzet do grania (juz klase lepszego nic creativy..dajmy na to)

Im wiecej umieścisz info tym łatwiej rozwinąć temat.


1.1400-1500
2.Stereo i nie Stereo.Wszystko
3.Nie tylko do kina
4.Filmy 50% .Muzyka 50 %
5.Co ja oczekuje od grania hmm.Głównie chodzi mi o czysty dzwięk, fajne basy i głośność zestawu icon_biggrin.gif żeby sąsiadów powkurzać icon_biggrin.gif
6.Nie rozumiem pytania
7.Nie rozumiem pytania icon_smile.gif
8.Obojętnie.Ważne żeby był dobry.
9.Jesli będą lepsze to czemu nie.Ale wątpie żeby głosniki komputerowe były lepsze od zestawów kin domowych i itp.
10.Jeśli było by to lepsze rozwiązanie to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 . jak lubisz aby głośniki/sprzęt grał : /np: lekko, mocno, spreżyscie powolnie, z tlustym mulistym basem, z dobra średnicą, z wysoką góra.. itp itd
7. chodzi (poniekad powiazane z pytaniem poprzednim ) jak chcesz aby grało..po określenie "stawiam na basssyy" to w sumi zadne określenie.. bes jak zapewne wiesz potrafi zagrać różnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

6 . jak lubisz aby głośniki/sprzęt grał : /np: lekko, mocno, spreżyscie powolnie, z tlustym mulistym basem, z dobra średnicą, z wysoką góra.. itp itd
7. chodzi (poniekad powiazane z pytaniem poprzednim ) jak chcesz aby grało..po określenie "stawiam na basssyy" to w sumi zadne określenie.. bes jak zapewne wiesz potrafi zagrać różnie.



6.Chodzi mi o to żeby: mocno grał.Miał takie mocne hmm jak to okreslic tłuste basy i czysty dźwięk.
7.Chciałbym żeby grało hmm normlanie icon_biggrin.gif.Stawiam na Czysty dźwięk i tłuste basy icon_biggrin.gif.

To jakie głośniki,lub zestaw wziąść
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

to moze z komputerowych wystarcza Logitech Z-5500
i jeszce kasa zostanie sub dudni az milo.. i potrafi zatrząść graja dość ekspresyjnie duzy nacisk na bas oraz gore pasma


A teraz pytania C.D icon_biggrin.gif.Czy te głośniki chodzą wszystkie na raz ? Czy są tryby 3.1 , 2.1 bo takie kiedys miałem głosniki i takie własnie tryby było i nie można bylo włączyć wszystkich na raz icon_biggrin.gif.I 2 pytanie icon_biggrin.gif Jak mam te głośniki porozmieszczać w pokoju( w 1 poscie jest rozkład mojego pokoju) .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.1 napewno jezeli dobrze pamietam jest jeszce cos w rodzaju kwadrofoni + sub

a jak mozna rozlozyc glośniki..fronty wiadmo lewa strona i prawa centralny najlepij na wprosty (lub nad TV)
tylne sorurr. odzwierciedlenie frontów...
Sub to juz kombinowanie gdzie lepiej zabrzmi, na rogach zawsze podbija bass..na który tak bardzo stawiasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Moim zdaniem Creative G 500 bylyby idealne. Bas powiedzialbym porazajacy jak na tę cenę, grają wszystkie razem lub 2 plus sub, Osobna regulacja tonów/ głośności. Jezeli nastawiasz sie głównie na bas to beda idealne. Kosztuja ok 600 zl. Dobra rada nie uszkodz ani nie zgub pilota (piloty Creative'a nie lubia browarka)!!;)bo nowego nie kupisz i głosniki pojda do szafy jak u mnie takze pod tym wzgledem wielki minus dla producenta. Ogólnie bylem z nich zadowolony nawet przy zintegrowanej karcie dawaly rade. Mozesz dolozyc i kupic Logitechy Z5500. Na ceneo maja 43 pozytywne opinie! Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...