Skocz do zawartości

Połączenie Amplitunera z tunerem cyfrowym


peter

Recommended Posts

Szukam pomocy poniewaz nie wiem co się stało ,że nic się nie dzieje gdy podłączam tv sat cyfrę + z amplitunerem sony dsr de 445 amplituner nie czyta dolby digital mimo ,że tuner takowe posiada SDPiF jak podłącze dvd wszystko jest OK a w tv sat wyskakuje komunikat PC 48 khz i nie ma żadnego efektu praktycznie mogę odłączyć kanał prawy i lewy a sygnał podawany jest przez sam coaxial . Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miałby chwilę czasu i chciałby pomóc a nie chciało mu się pisać proszę zadzwonić 501516455 oddzwonię.Może ktoś miał podobny przypadek lub wie dlaczego tak się dzieje .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale mam pakiet cyfry w ful opcji i na kanałach HBO oraz canal + dziennie jest przynajmniej kilka.próby podłączenia i sprawdzania wykonywałem gdy przed filmem był napis dolby digital.Dzisiaj pożyczyłem nawet dekoder HD ale dalej nic z tego . Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info ale chyba masz rację dzisiaj przeleciałem prawie wszystkie kanały na satelicie które mam wgrane i na jednym francuskim taki obyle czym dolby zaczęło działać więc to nie jest wina amplitunera .Nie wiem tylko dlaczego wobec tego cyfra mami klijentów do kupowania tunerów cyfrowych po 600pln ,sam chyba padłem ofiarą takiego przekrętu ponieważ pan który sprzedawał mi tuner przy podpisaniu umowy zapewniał ,że jak sobie kupię amplituner to będe odbierał filmy które są nadawane w systemie 5 .1 w jakości dolby digital i DVD już mi nie będzie potrzebne.Napewno zadzwonię do operatora i spróbuje wyjaśniać sprawę. Napiszę jaki był finał. Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...