Skocz do zawartości

Piano Craft 810 + mini centrum multimedialne


muzyczny_gość

Recommended Posts

Witajcie - dzis znajomi mnie zaskoczyli w sumie z pewnym pytaniem które jest dość ciekawe
Ponieważ są przed zakupem wieżyczki Piano 810 zapytali mi sie:
" czy oni mogą jeszce coś dokupić aby mieć dzwięki 5.1 lub aby były wyjścia Hdmi ..."

zapewne chodzi im o coś w stylu nagrywarka z dyskiem twardym z nie wiem czym jeszcze..
zaciekawił mnie temat wiec pytam/pisze..
czy ktoś podłączał do piano crafta coś wiecej niz "dedykowanego lub niededykowanego sub'a" ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn.: chodził "im" bardziej o to zapewne czy można podpiąć do tego TV oraz zapewne nagrywarke
lub coś gdzie będą mieli możliwość podpięcia głośnika centralnego oraz tyłu na sorround
No chyba,ze zostanie im dokupienie malego wzmacniacza i jakoś to rozegrać, ale tak namieszać sie chyba nie da...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny_gość
AMPLITUNER E810 na panelu tylnym ma następujące gniazda: antenowe, DOCK - do podłączenia uniwersalnej stacji dokującej iPod Yamaha (YSD-10), dwie pary gniazd głośnikowych, DVD/CD, AUX, TAPE/MD/IN/OUT, gniazdo SUBWOOFER OUT, gniazdo systemowe do podłączenia DVD.

Odtwarzacz DVD E810 - panel tylny: gniazdo AV (SCART), S VIDEO, VIDEO, gniazda COMPONENT, COAXIAL, OPTICAL, AUDIO OUT, gniazdo systemowe.

A zatem jak widać można m.in. podłączyć nagrywarkę CD lub MD, subwoofer, TV.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...