Skocz do zawartości

Głośniki do komputera - Prosze o rade


Recommended Posts

Witam,
Jestem tu nowy zarejestrowałem sie poniewaz widzę że osoby udzielające sie znają sie nieźle na sprzętach audio w przeciwieństwie do mnie;)

Jednak o co chodzi: planuje kupno głośników do komputera chciałem zestaw 2.1 chciał bym coś z przedziału cena /jakość do ok 100 zł (wiem nie szaleje z kasą) Głośniczki będą do słuchania muzy w 98 %
doradźcie coś zielonemu w tym temacie, jacy producenci, jakie modele, sklepy, moce?
Będę wdzięczy pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

CREATIVE GIGAWORKS T20 ?



Polecam te glosniczki. Kiedys na promocji kupilem je za 120 zl !! W tej cenie to naprawde rewelacja. Przede wszystkim nie graja typowym plastikowym dzwiekiem, gora nie sypie - jest troche wycofana, ale to nie przeszkadza. Bas jak na takie glosniczki jest naprawde znosny i zupelnie wystarczajacy !

Gdy podlaczylem te glosniki pod CD, naprawde pozytywnie mnie zaskoczyly. Potrafily wytworzyc jakas imitacje sceny - w kazdym badz razie probowaly ! icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny gość

Pisales, ze maja poglos plastiku. No jak ja przesiade sie ze swojego podstawowego systemu to tez nie da sie tego sluchac.
Glosniczki te trzeba oceniac w innych kategoriach. To tylko 120 zl ! i porownywac do konkurencji, zgodnie z ich przeznaczeniem - czyli glosniczki komputerowe icon_wink.gif
Po podlaczeniu do dobrego zrodla graja juz znacznie lepiej, sprobuj z CD.

Uzywam ich glownie do ogladania filmow i tu sprawuja sie naprawde dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wątpię aby Creative T20 mogły dorównać Genius 1250x ... a cena praktycznie ta sama.



watpie ? sprawdz, porownaj, podziel sie z nami opinia.

Widzialem kiedys te glosniki. Tak, glosniki bo to juz male aktywne monitorki, a nie glosniczki komputerowe. W moim przypadku kupilem T20 bo sa male, pudlo wraz z zawartoscia niewiele zajmuje, a ja czesto podrozuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hybyrd83

Wszytko ok , rozumie Twoje podejście, ale napisalem tu o subiektywnej opini - poniewaz jest to ważne.
Po drugie nie napisałem,ze jestem z nich niezadowolony - bo wprost przeciwnie - jestem b.zadowolony icon_wink.gif
no i ten dizajn icon_wink.gif) robi swoje icon_smile.gif
co do reszty nie wypowiadam sie czy sa lepsze czy gorsze - to juz kwestia bezpośredniej konforntacji z tym samym źródłem - tylko i wyłącznie to da określić który system lepiej sie sprawdza.

Na ok nikt poprawnie nie określi - odsłuchiwanie w sklepach tez jest bez sesu z regóły MM i inne sklepy maja wielka powierznichnie jest głośno itd itp.
wiec Kyle jezeli przeprowadzisz taka konfrontacje w swoim domu - to również bedzie tylko i wylącznie Twoja opinia.
Kazdy lub inne granie - zawsze to pisze bo to święte słowa - jeden uzna za "plus" inny za "minus"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...