Skocz do zawartości

ktoś wie jak grająte kolumny


pioneer

Recommended Posts

rozumie,ze chcesz podlaczyc do tego wzmacniacza o ktrym juz pisalaes?
no wiec tak pod Twoim (chciaz sam juz nie wiem czy kupiles czy bedziesz kupował) średnio albo marnie pójdą Twoje (wybrane do zakupy) kolumnu , sa to estradówki które potrzebuja sporo mocy aby sie rozkręciły, na tym wzmaku te kolumny szybko sie przesteruja i bedzie kicha
na innych wzmakach (czytaj estrada) jako mini satelitki zagraja ok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiemy co to ma grać icon_biggrin.gif Ale jam nie słyszał jak toto gra. A swoją drogą to zaczyna razić mnie zachowanie niektórych wpisujących się na tym Forum. Ani be, ani me ani pocałuj mnie w d... icon_confused.gif Co to jest? Pogotowie seksualne czy specjalistyczne Forum szanowanego miesięcznika audiofilskiego? Są takie magiczne słowa jak "Dzień Dobry", "Witam" itd.itp. A tutaj nic a nic z takiego savoir vivre. "Ktoś słyszał?!" " Ktoś wie!?" Wypada po prostu odpisać: nie słyszał i nie wie. Bo i jak ma słyszeć i wiedzieć, jak kij wie z czym ma to grać, co ma grać i zresztą po jaką cholerę komu takie barachło potrzebne. A jeżeli są co do tego jakieś wątpliwości to słyszał je na 100% ten co je sprzedaję. I na koniec - Forum Audio to nie Forum Disco. Amen.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wyczuwam takie gnidy. I nie ważne czy nastolatek czy nie. Dla mnie to małpa z brzytwą. Z tym, że brzytwa w tym przypadku to internet. Zresztą wystarczyło sobie tylko poczytać 4 tematy założone przez "to coś", żeby to coś sprowokować do powyższego przebłysku inteligencji icon_wink.gif .

PS. A może "toto" zainkasowało jeszcze od AUDIO płytkę za 10 postów ? icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

off topicu cd..
co raz cześciej powstaja suche pytania na który ciezko sie odpowiada praktycznie to 85% zaloznych tematów trzeba sie dopytywac a jaka kasa jaki pokoj a jaka muzyka a to i tamto i tak w kółko, coż w koncu to forum - ale trezba bronic aby nie zrobił sie bałagan.
Najbardziej rażą pytania , a trzeba zabrać sie za temat najpierw poczytac szukac..poczytac i tak w kółko, moze kolega miał dobre intencje ale szybko go poniosło i sie tu juz spalił (mysle,ze zotanie zalozny na jego IP ban)
Jaki widać jest wielu którzy za minimum chcą uzyskać maximu a jak wiadomo tego sie nie wyczaruje..
mysle, ze tematem przewodnim była chce kupienia taniego sprzetu do robienia wielkiego łomotu w domu - nic wiecej.
amen icon_wink.gif

Myśle ze temat neleży szybko zamknąć uzytkownika ze wzgledu na niestosowanie do reg szybko usunąć/zbanować
i szybko zamknąć temat i zapomnieć


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rozsądnymi wypowiedziami Kolegów - zamykam temat.

Tym niemniej PROSZĘ WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW od trochę więcej cierpliwości i wyważonych wypowiedzi.

Dziękuję za informację i zgłoszanie wypowiedzi, naruszających Regulamin Forum oraz ogólnie przyjęte normy zachowania.
Pozdrawiam.
PS. Przykro mi, że wystąpiła taka konieczność icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...