Skocz do zawartości

TONSIL vs. Magnat


qkimaster

Recommended Posts

Mam pytanie potrzebuje kupić głośniczki w miarę niedrogo i tak wpadły mi w oko Magnat Monitor 1000 i mam dylemat bo te są na skraju mojej zdolności finansowej, wiec pojawiła się myśl być może postawić na coś POLSKIEGO TONSIL FENIX FRONT. Tonsile są tańsze ale jakoś tak nie wiem czy powinienem się obawiać tonsila czy nie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonsila nie trzeba sie obawiać - jak widzisz firma istnie je kupe lat gorzej produktowo - przetworniki maja w miare ok zaporzycznae sa przez wiele firm/producentów takze ok Magnaty temat wałkowany na wielu forach sa za i przeciez, ale obawiam,ze ze Fanixy zagraja inaczej/lekko gorzej
kwestia z czym i do czego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qkimaster
Ile konkretnie możesz wydać na kolumny?
Masz jeszcze inną możliwość - poszukać używanych kolumn, wtedy z niezłymi frontami spokojnie mieścisz się poniżej tysiąca złotych, a pewnie i w okolicach 600-700zł może uda się coś ciekawego wyśledzić! icon_cool.gif
Napisz też, jaki masz sprzęt grający oraz na jakiej powierzchni to będzie grało oraz jakiej muzyki słuchasz.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ja już mam swój sprzęt, ale tak kompletujemy dla mojego kolegi sprzęcik i prosił mnie o poradę a z racji że ja tak zaczynam poznawać Świat HIFI więc postanowiłem poradzić się WAS jako wyższej instancji. A kolega ma pokój tak mniej wiecej 25 m2 a słucha rocka, bluesa. A jeżeli chodzi to ma na oku amplituner DENON DRA-345R.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...