Skocz do zawartości

Głosniki "Sound Shower"


ascent

Recommended Posts

Mój problem jest troszkę nietypowy jak większośc pytań padających na tym forum. Poszukuję głośników strefowych, kierunkowych zawieszanych przy suficie, dzwięk z tych głośników słychac bezposrednio pod nimi natomiast w innej czesci sali sa praktycznie nieslyszalne. Wiem o firmie Panphonics z dystrybucja w Polsce przez firmę Tonex, natomiast czy istnieją głośniki spełniające podobne wymagania innych firm, najlepiej polskich i zdecydowanie tańszych, gdyż za 1 najmniejszy głośnik firmy Panphonics trzeba zapłacic kolo 1500 zł. Wiem także o firmie Soundtube lecz nie ma ona dystrybucji w naszym kraju. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Krzysztof
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, na tym forum działają audiofile, dla których jakiekolwiek zawężenie pola odbioru dźwięku jest dużą wadą, a odsłuch prywatyzują przy pomocy słuchawek.
Nie sądzę, żeby w Polsce były produkowane podobne głośniki. Ponadto podejrzewam, że produkcja światowa też może być bardzo ograniczona, ze względu na: po pierwsze bardzo specjalne zastosowania, a po drugie na bardzo specjalną technologię konstrukcji i produkcji głośników, która to technologia może być bardzo ściśle chroniona wieloma patentami. Co do cen - w naszym audiofilskim światku kolumna za 1500 zł. to raczej niska klasa średnia.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...