Skocz do zawartości

jak połączyć........


kinio

Recommended Posts

Mam problem kupiłem H/K AVR 255 i nie moge go połączy z tv tak aby dzwięk z tv leciał przez ampliutuner i głośniki. Do podłączenia używam kabla udio 2 chinche taki standardowy kabel prawy lewy kanał> w tv podpinam go w "audio out" a w amplituner gdzie? Próbowałem już chyba na każdy sposób i nie działa. Czy ktoś możę wie gdzie wpiąć te kable w jakie wejście?

Z góry dzięki za pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś napisać mi jak to w menu zmienić (tak krok po kroku co nacisnąć) żeby było ok bo ja instrukcji nie mam a nie jestem biegły w tym sprzęcie icon_confused.gif

Ja nie wiem jak to robie ale nie mogę znaleść w menu opcji tak aby zmienić przypisane rodzaje połązceń do poszczególnych urządzeń (np. właśnie tv). Ktoś może wie jak to zmienić bo podłączone kable mam chyba dobrze ale jak w opcjach mam ustawioną tv na composit/ optical to nic nie słychać?! Jak to zrobić aby odbierać sygnał dzwiękowy z tv? Gdzie wejść i co zmienić?!
Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przypuśćmy że podłączyłeś chinche z TV pod wejście CD w ampli - teraz poszukaj jakiegoś pokrętła/przycisku z napisem input i kręć/naciskaj aż na wyświetlaczu zostanie wybrane CD



A gdzie w h/k avr255 jest takie pokrętlo/przycisk imput? Kurzce abo ja coś nie teges albo ten amplituner hehe icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...