Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz pod Tannoy 611 v2


SzymonJLB

Recommended Posts

Witam. Tak jak w temacie, nie mam pojęcia jakie wzmacniacze grają dobrze z tym modelem kolumn w dodatki są to kolumienki mało spotykane. Słucham wszystkiego po trochu, ale najwięcej Hip Hopu w małym pokoiku 16m2 w miarę możliwości z CD Yamahy cdx 390, ale częściej z PC. Dysponuję niewielkim funduszem tylko 600zł. Chciałbym wysłuchać waszych propozycji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "kolumienki mało spotykane". Ja twierdzę inaczej - one są w ogóle nie spotykane icon_eek.gif ( Google skapitulowało). Dlatego trudno będzie coś doradzić bo do 600 zł. na rynku wtórnym jest setki modeli wzmacniaczy a każdy gra inaczej. Najlepsza rada to zaryzykować i kupić to co sie podoba wzrokowo. Oczywiście markowe a nie jakieś wynalazki z firmy "Kant & Partol" Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zł ? W normie. Zapewne z Allegro? Trzymam kciuki obyś nie wlazł na minę. Piszę tak bo 50/50 % mam przykre doświadczenia z kupowaniem na tym portalu. Pełno tam cwaniaków specjalizujących się w nie pisaniu prawdy w opisach i rewelacyjnym retuszowaniu zdjęć przedmiotów wystawionych na aukcjach. I na koniec moja rada. Jeżeli rzeczywiście kupiłeś na Allegro to powstrzymaj się z wystawianiem komentarza sprzedającemu co najmniej na 2 tygodnie i dobrze przetestuj tego NAD-a. Wiekszość popełnia ten błąd, że kupuje elektronikę, podłącza, widzi, że mu gra i zaraz wystawia pozytywa. Za kilka dni sprzęt umiera i wtedy cwaniaczkowi sprzedawcy może naskoczyć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic1
Jest to moim zdaniem tak święta prawda, przekraczająca zresztą daleko ramy dziedziny audio, a przy tym tak zgrabnie sformułowana, że powinieneś, według mnie, powyższego zdania używać jako stałego załącznika pod każdym swoim postem. Strasznie mi się podoba i gratuluję...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...