Skocz do zawartości

AVR2808+DVD1940+...?, jakie kolumny?


kuba74

Recommended Posts

Dzięki bardzo. Potrzebuję opinii kogoś bardziej doświadczonego
Super byłoby odsłuchać jak to zagra. Czy ktoś się orientuję, gdzie w Szczecinie bądź w okolicach (łącznie z Berlinem) jest to możliwe? W tych sklepach, w których byłem jest to mało prawdopodobne, chyba że chodzę do "niewłaściwych" sklepów...
Od niedawna mnie to wciągnęło i mam nadzieję, że Szczecin nie jest pustynią w dziedzinie audio na trochę wyższym poziomie
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item402201910_missio...klep_plock.html Powinieneś być zadowolony! To zestaw Mission BAAArdzo porządne brzmienie w przystępnej cenie taniej może być bez suba i zmieścisz się w 3000pln albo http://www.q21.pl/go/_info/?id=486 Rubicon też dobry dźwięk ale mission raczej go bije. Posłuchaj koniecznie ze swoim wzmacniaczem. Ja mam Denona AVR 2805 z dvd Marantz dv6600 Mission M33i+M32i+Rubicon R-SUB10 i nie zmienię tego zestawu przez lata chyba że wygram w totka, to sobie jakiś High-END kupie:) HEHE
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Niestety Szczecin to wioska z tramwajami. KD sprzedaje u nas tylko Audiofil a nie wiem czy chcieliby coś zademonstrować .Mi powiedzieli że za odsłuch trzeba płacić. W DAT jest 100% lepsza obsługa ale on jest najbardziej nastawiony na Stereo.Kup sobie w MPIKU jeden numer Stereoplay ,tam znajdziesz adresy sklepów w Berlinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do JBL ES. Słuchałeś kiedyś JBL-a? Gra jak "stare brzmienie" mocny bas i górą też nie szczędzi, nie słuchałem nigdy z denonem więc mogę się mylić. Jeżeli lubisz kopa i mocne brzmienie to może jbl-e się nadadzą a jak nie to szukaj raczej czegoś innego. Ale zawsze posłuchaj ze swoim wzmacniaczem może być różnie. AVR 2808 to kawał maszyny i szkoda by było psuć jego możliwości a są spore. Ja jak pisałem mam 2805 i z tym przedziałem cenowym kolumn nie wykorzystuje potencjału tego amplitunera, myślę że gdzieś około 10tyś pln by była niezła jazda. Missiony grają bardzo naturalnie jak nie słyszałeś to posłuchaj koniecznie, a zobaczysz o czym pisze. Audiofil to sklep w szczecinie zajżyj tam ul. wyszyńskiego i net http://www.audiofil.szczecin.pl/sklep/index.php?cPath=56 mają Missiony i JBL-a więc porównasz sobie i wybierzesz lepsze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Berlina słyszałem, że na Kantstrasse jest parę sklepów, ale można sie naciąć. Spróbuję w najbliższym czasie.
Na Wyszyńskiego podjadę posłuchać. Musi być warto...
Dzięki audionet i blockers203, po doświadczeniach w jednym i drugim przypadku dam znać
dzięki i pozdrawiam icon_cool.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Cytat

Witam
Jestem w trakcie kompletacji kina:

TV: Panasonic 42THPY85
amplifier: AVR2808
DVD: 1940

... no i mam kłopot z doborem kolumn. Bardzo proszę o pomoc. Wszystko ma zagrać w pomieszczeniu 27 m2. Kwota na kolumny... 3000 zł.

Liczę na pomoc, na jakiekolwiek propozycje

Pozdrawiam icon_wink.gif




witam.
tez mialem taki problem,
duzo czytalem,
rozmawialem i probowalem w sklepach roznych konfig.
i zdecydowalem sie kupic
magnaty quantum 607
fajnie graja z avr 2808

jak bedziesz w gorzowie -zapraszam
masz moze polska instrukcje do avr 2808?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...