Skocz do zawartości

Głośniki eliptyczne


Recommended Posts

Panowie słyszałem auto suzuki swift - nagłośnione w taki sposób - przody to 13cm JBL GTI C 508 MK II oraz wbrew kazdej szkole nagłaśniania - półka tylna !!!!
JBL DECADE T 595L

i powiem tak - jezeli jeszcze raz ktoś mi powie,ze auto nagłośnione przody separowane z głośnikami eliptycznymi z wdesce tylniej - nie bedzie pożądnie grało, to sie z nim założe o naprawde dobry komplet alkoholu - to tyle tytułem refleksji.

chodziło to pod piecem - ale z wrazenia nie chce podać złej nazwy a raczej symbolu, auto wygłuszone - wszystko z rozsądkiem!
Prawdziwa uczta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szkoły nagłaśniania.W moim poprzednim pokoju odsłuchowym,najlepsze brzmienie uzyskałem gdy raz przesunąłem kolumnę, aby za nią po prostu posprzątać.Normalnie takie ustawienie nie przyszło by mi do głowy.A na temat ,chyba wreszcie wytaszczę z piwnicy moje eliptyczne zestawy.Tylko jak je zamontować??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie chodzi tylko o wlożenie tych elips - kwestia wyboru i funkcjonalności
ale jezeli juz sie zdecydujesz to:
przede wszystkim
wzmacniacz - to wiesz:)
półka musi być usztywniona - mozna zamówić na wymiar u stolarza takie wzmocnienie
pod głośniki bardzo dobrze bylo by zamontować coś na zasadzia mini zabudowy =- z regóły taka zabudowa jest wielkości a raczej szerokości wklęśnięć półki - no chyba ze masz zupełnie płską półkę nieprofilowana to na całej szerokości zabudować od dołu te głośniki - daje to o wiele lepsza kontrole dynamika i nie uszkodzisz głośnikow - kable itp itd wszytko schowane - można taka zabudowe albo pomalować albo obić takim czarnym materialem do obijania kolumn - wygląda wszystko bardzo estetycznie i prawidłowo nie rzuca sie w oczy i nikt sie nie czepia.
Kwestia teraz dokldnego typu głośników itp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak brzmi to moze jak kupa roboty ale tak naprawde to malo pracy chyba ze chcesz suba ale skoro to masz to hmm..mysle za warto wykorzystac ja ostatnio zauwazylem,ze coraz mniej siedze w samochodzie coraz mniej slucham muzyki bo albo rozmwiam przez telefon albo zasami wole posluchac widomosci..itp itd u mnie pomimo ogromnego zamilowania chyba chyba car-audio schodzi na drugi plan zreszta uszkodzenie podczas wypadku/stluczki jest dość kosztowne a w domu raczej do uszkodzenia sprzetu nie dochodzi!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...