Skocz do zawartości

Aktualny numer...


RoRo

Recommended Posts

Fono Master

Nie ma problemu z żadnym numerem dostępu. Od dwuch wydań wstecz Audio w wersji elektronicznej jest dostępne w formacie .pdf . Przedtem był zinio i jak na razie nie wiem który był lepszy ale chyba poprzedni z aktywnymi linkami gdzie na bierząco można było sprawdzic zawartość strony z reklamy bądź z artykułu lub testu nowego sprzętu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szybko...
Mam takie szybki pytanie - czytałem Testy Subwooferów ( nie koniecznie to aktualny numer)...ale...
Mam pytanie.......... w zasadzie konkluzje po testach są na takiej zasadzie:
- testy syntetyczne ( ile to sub wyciągnie.....pewnie, że takie testy coś obrazują)
- budowa, trochę historii i takie tam dodatki...........

i mam niedosyt......
dlaczego ?

ok........piszę:

Marzy mi się przeczytać test zrobiony przez Redaktorów - czysto muzyczny, jak się sprawdzają w muzyce, przede wszystkim pod co były suby podpięte... i nie koniecznie... skoro suby w przedziale cenowym 2000-3000zł podpięte pod resztę wartości 15 tyś złotych (wzmacniacz. cd. kable)
"zróbmy" typowo test muzyczny, w stereo z monitorami (w cenie suba)

to się nagadałem, ale jest koniec roku, a za marzenia nie karzą ................podobno icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie. Tutaj kolega Przemek dotknął problemu rzeczy, której zawsze mi brakowało w artykułach dotyczących testów bądź to iluś elementów bądź też pojedynczego elementu. Chodzi mianowicie o wykaz sprzętu "toważyszącego" w danym teście. Jest to wbrew pozorom dobra spara. Czasem(ostatnio coraz częściej) czytam też inne miesięczniki o tematyce audio i tam w większości jest to podawane mniej lub bardziej dokładnie ale zawsze to już coś. Myślę, że takie informacje zawarte w testach mogłyby niejednemu ułatwić życie i wybór zestawu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że często w testach AUDIO były informacje o sprzęcie towarzyszącym (i o kablach użytych w trakcie testu), no ale jak widać - nie zawsze.

A moim marzeniem jest to, by były testowane taakie pary sprzętu: obecnie produkowany model i jego poprzednik! No ale niestety na takim teście zazwyczaj nie zależy producentom icon_cry.gif

Pozdrawiam
Ps. Muszę ściągnąć sobie aktualny numer AUDIO - prenumerateładnych paru lat, początkowo korzystałem z ZINIO, ale po zmianie kompa coś mi się posypało w konfiguracji i niestety lenistwo wzięło górę icon_rolleyes.gif Więc dla mnie to dobra informacja o dostęie do pdf-ów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Miesięcznik dotarł ale tym razem bez płyty. Komuś się pewnie przykleiła do ręki icon_sad.gif. Ostatnim razem nie było niczego (może to Kononowicz) tylko pustka w skrzynce. Po 11 latach kupowania w kioskach skusiłem się na prenumeratę ale powoli zaczynam żałować. Mam nadzieję, że ostatni raz ktoś przytula moje Audio :].
Wielki szacunek dla Redakcji i Wydawnictwa za ponowne przesłanie zaginionego numeru. Kolejny minus dla firmy pocztowej.

W styczniowym nr bardzo ciekawy opis Audioshow (na który kolejny raz nie udało mi się wybrać icon_sad.gif ).
Ogólnie o Audio:
Plusy za pomiary, testy Hi-End'u, Hi-Fi, recenzje płyt.
KD w sam raz icon_smile.gif.
Minusy za brak wskazania sprzętu towarzyszącego w testach odsłuchowych.
Brakuje mi trochę artykułów o tematyce stricte technicznej związanej z audio: akustyka, elektronika, elektrotechnika, metody pomiary sprzętu itp.

Oczywiście nie dogodzi się wszystkim także Brawo!

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Właśnie przeglądam lutowy numer AUDIO ,zawartość znam już bardzo dobrze bo 2 tygodnie temu dostałem
w formie elektronicznej .
Ciekawy test Pro-Jecta RPM-9.1 /mam starszą wersję/ mój znajomy jest na niego zdecydowany chociaż delikatnie sugerowałem
mu coś innego ,ale jego kasa ,jego decyzja oraz test słuchawek Sennheiser HD-800.
Okazjonalnie ,miałem przyjemność ich kiedyś posłuchać ,jestem pod dużym wrażeniem, słuchawek jak i obiektywnej recenzji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Cytat

We wstępie jak i ogólnym nastawieniu numeru dają się zauważyć plany odejścia od tematyki kina domowego, a skupieniu się na sprzęcie stereo. Co o tym myślicie?
Moim zdaniem recenzje sprzętu wielokanałowego są tak samo potrzebne jak te stereo.




Luki ,piszesz o numerze lutowym czy marcowym ?
Ja dostałem wczoraj wersję elektroniczną marcowego AUDIO.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja dzisiaj też dostałem marcowe "e-Audio", przeglądam nowości ale mam jakiś sentyment do słowa drukowanego i z długimi recenzjami czekam na wersje papierową


Ja również wolę wersję papierową. Ta elektroniczna mnie nie bawi. Kiedyś, parę lat temu jak te e-audio wchodziło na top, to 2 czy 3 numery otworzyłem ale stwierdziłem że niestety to nie jest to! Wolę jednak gazetkę, poczuć zapach papieru i w każdym momencie mogę sięgnąć po dany numer i nie trzeba odpalać laptopa. To tak samo jak z muzyką, wolę płytę (dotknąć, poczuć, przeglądnąć okładkę) niz pliki typu flac.
Dodam że jak wówczas otwierałem na kompie te gazetki, to zaczęły mi się mulić drukarki, więc wywaliłem całą aplikację i pozostałem przy tradycyjnej formie czytania. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - jeszcze do mnie nie dotarł papierowy numer... icon_eek.gif
Przez ładnych parę lat tylko 1 lub 2 numery zmieniły właściciela..

A w dodatku jak próbuję ściągnąć numer Audio by przynajmniej pare rzeczy przejrzeć to dowiedziałem się, że "Nie jesteś prenumeratorem miesięcznika Audio".
Nie ukrywam że jako posiadacz rotelowskiego pre do KD nie mogę się doczekać testu nowego modelu i oraz odpowiednika ze stajni Arcama, a do tego lubiane przeze mnie Triangle w starciu z Focalami ...
Chyba pójdę spać nieutulony w żalu i będę musiał poczekać do marca (czyli do poniedziałku icon_cry.gif ).

Pozdrawiam
PS. Ciekawe jak oceni marcową płytę "Audiofilskich zajawek" moja żona - czy faktycznie będzie to dla niej prezent na Dzień Kobiet???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przeglądam właśnie marcowy numer.Ciekawa jak zawsze lektura.Szczególna moja uwage skupiłem na wzamiance o nowym odtwarzaczu Blu-ray marki LEXICON BD30.
Solidne wykonanie,hi-end itd...Otóż dobrze by się stało aby redakcja troche sprostowała tą wzmiankę albo conajmniej uzupełniła.Ten odtwarzacz to nic innego jak wart około 500 dolarów player OPPO BDP83 tylko w firmowym opakowaniu.Moim zdaniem skandal.1500 zł kontra 14000 zł.To takie moje małe spostrzezenie.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...