Skocz do zawartości

Denon AVR 1508 - instrukcja


macfriend

Recommended Posts

Witam,
Jestem nowicjuszem na tym forum, wiec przepraszam za ewentualne wpadki. Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem kina domowego DENON AVR 1508+ DVD 1740+ glosniki Wharefedall. Niestety nie bylo instrukcji po polsku do amplitunera. Czy moze ktos z Was dysponuje taką instrukcją - ja niestety jestem zbyt słaby w tym temacie i nie poradzę sobie z ustawieniem amplitunera bez instrukcji. To moje pierwsze kino, wiec taka pomoc jest mi niezbedna.
Dzieki z gory za pomoc.
pozdrawiam
maciek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Skad kupiłeś ten sprzęt że nie było polskiej instrukcji?.Jeżeli w sklepie to powinienes się domagać od sklepu w którym kupowałes.Kazdy sklep jest zobowiązany do dostarczenia instrukcji obsługi po polsku.Bez niej będzie Ci bardzo trudno uporać się z tym amplitunerem.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem go z Media Expert. I niestety nie bylo tam polskiej wersji. Zglosilem sie do sklepu po polska instrukcje i podobno maja mi ja sciagnac ze swojej centrali, ale powiedzieli mi, ze potrzebuja na to 2 tygodnie. A jak mam nowy sprzet w domu to nie moge wytrzymac, aby spokojnie czekac 2 tygodnie... icon_smile.gif

Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Cytat

Witaj MAcfriend
Podaj mi adres meilowy tutaj albo na priva to prześlę Ci instrukcję pełną do AVR-2808. Nie jest to ten sam model ale z identycznej serii więc najprawdopodobniej poza większą ilością "bajerów" będziesz miał te same opcje jeśli chodzi o ustawienie.
Pozdrawiam


Witam
przeczytalem ze masz instrukcje po polsku do denona 2808 nabylem go ale bez tej instrukcji i mam z nim same problemy
nie wiem czy cos jest zepsute czy ja cos zle robie
jesli by byla taka mozliwosc to czy mogl bys mi ja przeslac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy Chico.
Niedługo chyba założe firmę rozprowadzającą hihi i zarobię na waciki hihi icon_wink.gif
Żartuję oczywiście. Jak tylko mogę to zawsze pomogę.
Pozdrawiam
Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to, że jest to mój drugi internetowy post życiowy icon_biggrin.gif ,
to po prostu z nerwów zapomniałem. Z góry dziękuję i
lecę po Neospasminkę i Lecytynkę. icon_smile.gif
h.romek@poczta.fm
Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj icon_smile.gif
Nie stresuj się , ja nie tygrys szablozęby icon_wink.gif
Wyślę Ci jutro z ranka bo jak już chyba wspominałem mam w robocie te pliki.
A teraz idę jeszcze coś podejrzeć na prośbę innego konstrahenta , ale to z wieczorka bo jeszcze
coś trzeba załatwić póki jasno.
Pozdrawiam

P.S. Setka lepsza niż neospasmina icon_smile.gif i spokojniej i weselej icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafraj, dzisiaj przy....... jąłem dwie setki ( zgodnie z sugestią a nawet lepiej).
Problem w tym, że do konta pocztowego nie zaglądałem trzy tygodnie i w związku z tym żadne wiadomości
do mnie nie dochodzą. Jeśli będziesz miał w pracy chwilkę wolnego, to to proszę, prześlij mi
tą instrukcję na adres: publiliusz@go2.pl
Tak sobie myślę, że zanim opanuję "pewne podstawy internetowe", to chyba wanienkę będę
musiał wypić. ( oczywiście mineralnej, bo jest to forum Audio a nie " smakoszy" icon_wink.gif ).
Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Cytat

Witaj MAcfriend
Podaj mi adres meilowy tutaj albo na priva to prześlę Ci instrukcję pełną do AVR-2808. Nie jest to ten sam model ale z identycznej serii więc najprawdopodobniej poza większą ilością "bajerów" będziesz miał te same opcje jeśli chodzi o ustawienie.
Pozdrawiam


witam.mam podobną sprawę kupiłem avr 2808 i nie dostałem polskiej instrukcji , kolega mógłby mi pomóc?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...