Skocz do zawartości

Porównanie i pomoc wyboru


Recommended Posts

Witam
Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że jestem totalnym laikiem w sprawach car audio i z tego względu proszę Was o pomoc.
Wybrałem 3 odtwarzacze w przedziale do 300zł a są nimi Pioneer DEH-4000MP, Pioneer DEH-4000UB, JVC KD-G351.
Nie pytajcie dlaczego akurat te modele icon_smile.gif
Jaka jest różnica pomiędzy Pioneer DEH-4000MP, a Pioneer DEH-4000UB bo szczerze to ja tych różnic nie widzę (hehe może jestem ślepy icon_razz.gif)
A teraz które z tych sprzętów car audio polecacie. Nie sugerujcie się wyglądem bo ja już to uczyniłem hehehe.
Za pomoc z góry dziękuję
Paweł
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez probuje porownac, modeli mam 5 do wyboru... poprzednie radio bylo kupione razem z autkiem od dealera, zle nie jest ale mam troche kasy wiec mozna wymienic,

modele jakie mi sie spodobaly:
SONY CDX-GT222
Sony CDX-GT20
Panasonic CQ-C1465N
BLAUPUNKT San Remo MP28
JVC KD-G351

dlaczego te??
bo fajnie wygladaja icon_smile.gif a poza tym to tak jakos wyszlo, z gory dzieki za opinie,
aaa na czym mi zalezy? nie wiem w sumie czy na ile radio a na ilewplyw anteny ale zebyr adio dobrze odbieralo i czysto, mp3 by sie przydalo ewentualnie ale jelsi juz to na usb...

i chyba tyle...


dzieki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...