Skocz do zawartości

Pomoc dla nowicjusza


kobbe66

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum .

Planuje zakup sprzetu grajacego ktory bedzie podlaczony do komputera po drodze bedzie jeszcze mixer .
Z tego co czytalem to wiem ze tylko i wylacznie stereo .
Słucham muzyki elektronicznej specjalnie nie zalezy mi na jakiejsc duzej mocny bardziej zalezy na jakosci dzwieku .
Cena do wydania pewnie dla was smieszna bo max 1000 zl . wzmacniacz plus kolumny .

Mam pokoj o wymiarach 5x5 m

da rade cos polecic w tych granicach cenowych ..
pozdrawiam:)

patrzalem na wzmacniacz

http://allegro.pl/item400888534_marantz_sr...nology_ss_.html

http://allegro.pl/item397502360_yamaha_ax_...ogy_od_ss_.html

ale jakie kolumny to nie mam zielonego pojecia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem troche innych watkow i zastanawiam sie czy te kolumny beda dawac wystrarczajaca ilosc basu czy moze zastanowic sie nad glosnikami podstawkowymi . czy tez z czasem jeszcze pod ten wzmacnicz mozna podpiac jakis subwoofer ??

wzmacniacze podalem przypadkowe na allegro jest spory wybor ale mowisz ze ten by byl dobry czy moze jeszcze cos innego

co do tych MORDAUNT czy top jest to co zda egzamin u mnie ?? i czy warto zainwestowac w wyzszy model tych kolumn ?? Edytowano przez RoRo
Bardzo proszę używać opcji "EDYTUJ" zamiast dodawać kolejny post jeden pod drugim...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibic1, audionet

..... na Boga opamiętajcie się obydwaj icon_evil.gif icon_confused.gif Zamiast naszemu nowemu koledze zastosować pranie mózgu lub łagodną perswazję podpartą audiofilskimi wywodami ( toż to Forum audiofilskie a nie jakiś www.benchmark.pl czy inszy www.pclab.pl ) to wy go jeszcze utwierdzacie w tej katastrofie czyli słuchaniu muzyki z komputera nawet poprzez jakieś pseudoaudiofilskie ustrojstwa typu W MORDE SZORTY icon_eek.gif Do tej profanacji nie potrzeba wzmacniaczy ani MORDO- SZORTOWYCH wynalazków. Do niej potrzeba tylko zwykłej integry karty muzycznej i jakowychś Creativów lub Logitechów z subem za 200 zł. PO PROSTU KOLEGO SZANOWNY SZKODA INICJATYWY I PIENIĘDZY. Chcesz słuchać muzyki to myśl nad sprzętem do muzyki a nie kombinujesz z miksem cybernetyki i audio podpartym jakimś tam mikserem. Warto pozbierać money dłużej a potem byś zadowolonym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisales sluchasz muzyki elektronicznej wiec po co Ci kolumny z wielka iloscia basu. jak dobrze wiesz w tym gatunku muzyki nie jest to koniecznoscia. Sam jestem wielbicielem tego rodzaju muzyki (J.M.Jerre, Vangelis czy tez M.Bilinski). Proponowalbym Ci rozgladnac sie za kolumnami bardziej uniwersalnymi np. firny Dali model 505. Graly kiedys w moim zestawie i z ta muzyka spisywaly sie pozytywnie. Uzywane kupisz napewno z Twoim budzetem i zostanie na wzmaka... Aha... i postaraj sie nie sluchac przez kompa!!! To nie jest to samo...
Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...