Skocz do zawartości

Jaki amplituner kupić


Walczak

Recommended Posts

  • 1 month later...
Witam serdecznie!


Nie chciałem zakładać kolejnego tematu, więc piszę tu.

Być może uda mi się w najbliższej przyszłości sprzedać moje SONY STR DB 790 QS. Będę więc potrzebować nowego (używanego amplitunera).

W związku z tym mam pytanie, jaki amplituner najlepiej wybrać???

W grę wchodzą tylko amplitunery używane, absolutni nie zależy mi na HDMI (amplituner ma dobrze grać a nie być zasyfiony techniką do odtwarzania obrazu), musi posiadać 7.1 wyjść na głośniki, obowiązkowo musi posiadać dobrą autokalibrację za pomocą dołączonego mikrofonu. Przeznaczenie amplitunera to 50% kd i 50% muzyka. Taki już mam charakter, że dzisiaj po pracy będę słuchać resztę dnia muzyki (pop, rock), a jutro będę np. grać na X360 w Dolby Digital. Cena jaką jestem w stanie dać za taki ampli to około 1200zł, a jeżeli na prawdę była by świetna okazja, ta mogę dołożyć jeszcze troszeczkę (ale to musiała by być super okazja nie od handlarza). Może być to amplituner starszy, bardzo wysoki model i żeby miał wszystkie w/w rzeczy.
Amplituner będzie grać na razie z głośnikami JBL E30 i zestawem surround SCS 178 a w przyszłości z E80 + reszta E30. Pokój w jakim ampli będzie dawać czadu, to 4,3 m X 4,8m

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No waśnie. BARDZO bym prosił o więcej wypowiedzi. Polecenie konkretnych modeli. Może zaproponowanie jakiejś aukcji. Panowie, zwracam się z prośbą do specjalistów. Bardzo dokładnie śledzę aukcje, ale nie mam takiego doświadczenia w tym temacie. Może być ampli ze Stanów (nie zależy mi na RDS) a miejsce na autotransformator się znajdzie.

Co mogę jeszcze powiedzieć, bardziej mi zależy na na prawdę wspaniałych wrażeniach KD, bo muzykę to i tak w większości puszczam z laptopa a wiadomo że mp3 jakością nagrania nie grzeszą.

Proszę o pomoc i więcej wypowiedzi!

POZDRAWIAM!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...