Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Mam do Was pytanie. Posiadam kartę muzyczną zintegrowaną Realtek HD Audio. Posiadam też kolumny od wyżej wymienionej wieży. I teraz pytanie czy karta albo i caly PC uciągnie kolumny same bez wieży? Wiem, że są przejściówki z tych kabli do komputera [line in - mini jack], więc z tym nie będzie problemów myślę.
Dane komputera:
Procesor: Intel Quad 2.4GHz
Ram: 2gb
Karta graficzna. Radeon hd2600 pro 512mb

Kolumny:
2x45 W RMS/
Impedacja: 6 Omów xD
3- drożny bass reflex

Proszę o pomoc, z góry dziękuję icon_wink.gif. Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Forum AUDIO robiło się stricte komputerowym ? Moim skromnym zdaniem, i bez obrazy proszę, od takich problemów są fora na portalach komputerowych. Bo jak można na tym Forum podejść pod audiofilsku do tematyki związanej z kartami muzycznymi w komputerze gdzie na każdej płycie głównej siedzi inna ? I problem czy nie wybuchnie w takim przypadku jest z natury śmiesznie organoleptyczny. Czyli albo pierdyknie albo nie. Po prostu uważam, że z takimi tematami to nie ten adres bo tutaj nie ma i nie powinno być speców od High Endu z Sound Blasterów i innych Creativów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...