Skocz do zawartości

POMOCY KILKA PYTAN, kupno wzmachola\amplitunera za ok 1500zł


kubaswdn

Recommended Posts

Mam ochote kupic sobie wreszcie pozadniejszy sprzet jak narazie grały mi samoróbki i stara unitra.
Pytanie kieruje do Was co bardziej sie opłaca kupywac amplituner czy wzmachol chce wydac jakies 1500zł na to i powiedzmy drugie tyle na głosniki chciałbym zmontowac sobie 5.1 i chodzi mi ogólnie o jakość dzwięku, przestrzenny efekt i tam takie korektory. Byłbym wdzięczy za jakies tłumaczenie co warto wiedziec przed kupnem i jakich firm. Za linki do poszczególnych modeli byłbym także wdzięczny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stereo czy 5.1? Do czego będziesz używał sprzętu? Kiedyś na pokrewnym porum pisałem o tym: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html . Mam nadzieję, że pomoże Ci to w dokonaniu wyboru. Potem będzie można dyskutować o konkretnym sprzęcie.

Podobny temat: http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=5451
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwagę modele kilkuletnie wśród amplitunerów KD (Yamahy serii tysiąc lub co najmniej stara RX-V800, wyższe Marantz, Denon, HK, Onkyo, Pioneer czy SONY)? Będzie bez HDMI i może bez mikrofonu pomiarowego, ale ilość wejść/wyjść, moc i dźwięk - przede wszystkim w stereo bije na łopatki nowe modele w cenie 1500zł?
A sporo jest używanych, dość wysokich amplitunerów w cenie tysiąc-dwa na Allegro (i także zdarzają się w ogłoszeniach na naszym Forum i nie tylko..).
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...