Skocz do zawartości

Głosniki Genius Sp-hf2000x Jaka Karta Dźwiękowa?


Cinek669

Recommended Posts

Witam

Kupuję głośniki Genius SP-HF2000X. Chciałbym wycisnąć z nich ile sie da (pod względem jakości dźwięku oczywiście).
W tym momencie mam Audigy 1394 . Wystarczy do tych głośników?

Zastanawiam sie nad X-Fi XtremeMusic
i Audigy 2 ZS


Co o tym myślicie? Ta co teraz mam wystarczy czy może trzeba którąś z tych dwóch?


Pozdrawiam i z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc do mp3 to już nie ma aż takie dużego znaczenia, owszem różnice są zauważalne
Powiem tak, jeżeli chodzi o kompa mam porównanie dzwiękowe takie
zintegrowana karta która jest na płycie głownej Asus (590 de luxe) - jest b.podstawowym sprzętem
do tego mam możliwość odsłuchu 2 innych kart; mianowicie
- jedna z pierwszych zewnętrznych kart Creative - Extigy (kupiłem ją chyba 7 lat temu) - jakość w porównaniu z tym co jest dodane do płyty Asusa jest wyższa
i ostatni mój nabytek sprzed 2 lat Creative X-Fi Elite Pro - tu juz nie ma takiej różnicy jak występuje pomiędzy integrownym dzwiękiem a Extigy
Generalnie słucham w stereo na Creative T20 - i jak na kompa jest naprawde dobrze

Chociaż chyba zewnętrzna karta i T20 pojdą na allegro bbo mam chrapke na T40 większe stereo biurkowe

PS. Perkoz_1 czekałem aż nadejdą Twoje słowa icon_smile.gif święte słowa, cóż ktoś pyta odpowiadam.
PSS. od tego jest dział faktycznie jak już PC-Audio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze. Czyli co mam robić? X-Fi czy Prodigy? różnica 150zł...

Cytat

PS. Perkoz_1 czekałem aż nadejdą Twoje słowa icon_smile.gif święte słowa, cóż ktoś pyta odpowiadam.
PSS. od tego jest dział faktycznie jak już PC-Audio



Wiem wiem sorki..było za późno kiedy zobaczyłem ten dział. No ale jakby nie było to Genius 2000x to zestaw stereo niekoniecznie do kompa. icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...