Skocz do zawartości

który aplituner


silver_pl

Recommended Posts

Różnice miedzy tymi amplit, większa moc 1907,posiada on także ,ręczną regulację korektora graficznego,zmierzone krzywe kopiujemy do ręcznego korektora ,menu ekranowe OSD, konwersja Video,Obróbka sygnału audio,wyjście z przedwzmacniacza dla wszystkich kanałów czyli wniosek jak cena jest ta sama brać 1907
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

To teraz mam juz metlik w głowie mozecie mi odpowiedziec czy lepiej bedzie jak audio bedzie mi dekodował komputer (SB X-fi) i dżwięk bedzie przesylany tylko do wzmocnienia przez ten amplituner, czy lepiej żeby dżwięk dekodował któryś z tych amplitunerów?

Ten amplituner będzie podpięty tylko i wyłącznie do komputera przez kartę muzuczną, inne sprzęty nie będą do niego podpinane. Obraz HD będzie odtwarzał komputer, nie będzie on przesyłany prze aplit.

Pozdrawiam i dzięki za szybkie odpowiedzi.

I dalej mam 2 aplit do wyboru :
Denon AVR 1907
YAMAHA RX-V 661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi podać jakiegoś linka do takiego kabla, bo ja jestem zielony w tych sprawach...

PS. tutaj znalazłem informacje o złączach w tej karcie, myślę ze na tej podstawie powiesz mi jaki kabel dokładnie to ma byc.

Edytowano przez RoRo
Przy odpowiadaniu na post bezpośrednio pod nim nie ma potrzeby cytować całej wypowiedzi poprzednika...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...