Skocz do zawartości

Mam problem z Yamahą E810 - pomocy :(


oskar

Recommended Posts

Witam .
Chciał bym prosić o pomoc ... mam taki problem kupiłem Yamahe E810 - zestaw jest super , ale występuje coś takiego - kiedy mam podłączony CD/DVD do wzmacniacza i przełącze wzmacniacz na TAPE lub AUX i odkręce głośność na MAX to słycze dźwięk wysyłąny przez CD .
Czy jest to normalne że sygnał przebija na sąsiednie wejścia ????
Czy mam się z tym zgłosić do serwisu czy tak ma być ????
Pozdrawiam i liczę na czyjąś pomoc . icon_sad.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie ... no własnie mam tą wieże od pół roku i nigdy nie korzystałem z innych wejść aż nie podłączyłem gitary do tego wejscia i odkręciłem maks ... tak dotej pory to niewiem czy odkręcałem do 1/4 .
Czyli mam się przyzwyczajić do teog i nic z tym nie robic ???
Pozdrawiam i dziekoje .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo

"Słuchać ciszy na full" icon_rolleyes.gif Dobre. Dałeś mi tym samym temat do wielogodzinnych refleksji filozoficznych. Akurat mam natchnienie do takich rzeczy. Jak coś wykoncypuję twórczego to napiszę. Dzięki za to natchnienie. I nie przyjmuj tego za sarkazm. Broń Panie Boże ! Po prostu to sformułowanie pcha mnie do głębszych przemyśleń icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Jak już napisał w innym wątku Muzyczny_Gość miło Cię znowu widzieć icon_cool.gif
Jeżeli patrzę i czytam, to znaczy że widzę - nieprawdaż? Brailem jeszcze po ekranie nie zasuwam...

Fajnie, że spodobała Ci się "cisza..." - miło jak raz na jakiś czas ktoś mnie doceni (oprócz kasjerki przy płaceniu rachunku).
A z innych sformułowan bardzo lubię zadawać pytanie z lekka retoryczne: cóż d..pie po kręgosłupie? Odnosi się to do wszystkiego - od pustej głowy na szczycie jednostki ewoluującej bezskutecznie od małpy (tzn. skutecznie, ale w nieznanym kierunku...) po skrzywienie moralne, chamstwo i pierdołowatość (innym może się to nie kojarzyć - ale mnie się kojarzy i już).

No a "głębokie przemyślenia" również (od zawsze) poprawiają humor i kierują spragniony umysł na właściwe tory ("szklane", ale nie "domy").

Oskar
Z naszych wypowiedzi wynika, zebyś sobie lepiej odpuścił - poza tym w serwisach niestety dość często zarysują Ci sprzęt, a szkoda...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo

Za dużo tego dobrego jak dla mnie na jeden dzień. Daj skupić się na "słuchaniu ciszy na full" icon_biggrin.gif Do mnicha tybetańskiego mi jeszcze daleko i medytacje filozoficzne muszę dawkować sobie powoli i w kawałkach. A swoją drogą z tą rymowanką z kręgosłupem icon_razz.gif to jesteś świetny. Retorycznie to retorycznie ale przypasować do czegoś lub kogoś zawsze można. Dlatego moją sentencją zawsze jest "Quidquid discis tibi discis" i tym samym biorę tą twoją rymowankę sobie do serca icon_wink.gif

Pzdr.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...