Skocz do zawartości

Wybór Amplitunera


Piotrek D.

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Na wstępie zaznaczam, że przejrzałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie icon_smile.gif

Przechodząc do rzeczy - chciałbym zakupić amplituner stereo. Nie zdecydowałem się jeszcze na konkretną markę, więc jestem otwarty na propozycje.
Oczywiście sam sprzęt może być używany - nie będę wybrzydzał. Kwota jaką na niego przeznaczam to max 1000PLN.

Co do szczegółów o które zwykle dopytujecie :
- pomieszczenie ma ok. 15 metrów kw
- sprzęt będzie wykorzystywany z kolumnami KODA AV-702v2
- muzyka - głównie rock.

Jeśli jeszcze podpowiedzieć jakiś sprzęt odtwarzający - będę wysoce wdzięczny. icon_smile.gif

Pozdrawiam!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś amplituner stereo (czyli wzmka + tuner) w przykładach już poszedłeś krok dalej i dałeś przykład DVD ?icon_smile.gif
Harman zawsze będzie mocno grał to co już pisałem i ma dobre wzmacniacze.. 40W w Harmanie to nie byle jakie 40W - potrafi taką "mała" mocą doprowadzić wiele kolumn do wrzenia icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek D. jak już dopisujesz coś to używaj funkcji edit i tam daj jakąś propozycje

co do dawania przykładów - możesz cały wątek zarzucić linkami ale w mało co pomorze

Napisz Twoje gusta muzyczne zauważ, że już zwiększyłeś zakupy (o dvd) a nie zwiększyłeś pułapu cenowego

Troche wyluzuj zastanów się dobrze poczytaj, tematyka audio jest b.szeroka nie ma wąskich odpowiedzi
i sakramentalne.. jak nie posłuchasz swoimi uszami tak optimum nie dobierzesz icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...