Skocz do zawartości

Problem z Tidal na Onkyo TX-NR 656


100pytań

Recommended Posts

Witam postanowiłem sprawdzić jak działa w Tidal pakiet HiFi w trybie Tidal Masters.Problem jest taki że po wpisaniu w aplikacji amplitunera loginu i hasła wyskakuje komunikat "Username or password is wrong" więc wpisałem kolejny raz i kolejny,co najmie 5 razy i nadal ten sam komunikat .Pomyślałem że otrzymałem błędny logi lub hasło i dla pewności postanowiłem sprawdzić przez   smartfona Galaxy S5 .Po wpisaniu tego samego loginu i hasła aplikacja uruchomiła się od razu.Teoretycznie mogę pościć na smartfonie do amplitunera przez Chromecast ale nie uzyskam Tidal Masters bo smartfon nie pokazuje takiej opcji jakości.

Przed chwilą sprawdziłem na laptopie też działa od razu..

Jaki może być powód tego błędu  ?

 

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję 

Edytowano przez 100pytań
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MariuszZ  "kombinuj" masz na myśli wpisywanie loginu i hasła od nowa licząc że kiedyś złapie czy skoro login i hasło jest dobrze wpisane to próbować połączyć ?.Szczerze ani to ani to nie działa przy dokonaniu z 30 prób :( 

Haha po tym poście odpalił się...ciekawe na jak długo ;) 

Dziękuję za podpowiedź :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli telefon i Ampli obsługuje kodeki blutooth AptX HD lub Ldac to jakość teoretycznie będzie zbliżona do tej określanej mianem bezstratnej kompresji. 

Jak chcesz coś użytecznego z telefonu to polecam aplikacje do Onkyo "Onkyo controller". Sterujesz amplitinerem wtedy z telefonu. Bardzo przyjazna apka, duzo opcji, nieodzowna do sterowania drugą strefą amplitunera. Polecam... No ale trzeba chyba wifi mieć ?

Edytowano przez MariuszZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 7 months later...
Dnia 14.09.2018 o 17:28, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Tidal Masters nie jest obsługiwany przez Onkyo. Z urządzeń które obsługują Mastersa na pewno NAD/Bluesound i chyba Auralic.

Witam

Onkyo jak najbardziej obsługuje Tidal MQA w swojej apce, ale pewnie zależy to też od modelu .Mój Onkyo TX-8390 działa bez zarzutu. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...