Skocz do zawartości

KINO DOMOWE 3000 TŚ ZŁ


arturvita

Recommended Posts

WITAM PROSZĘ O POMOC MAM BARDZO OGRANICZONY BUDŻET I NA CHWILĘ OBECNĄ WYMYŚLIŁEM TAKI ZESTAW AMPLI 

Denon AVR-X1400H DO TEGO ZESTAW KOLUMN 5.0 

Wilson Cinematic 5.0 RAZEM ZA TEN ZESTAW , NOWY ZAPŁACĘ 2800 ZŁ CO O TYM SĄDZICIE? POMIESZCZENIE 20 M MA SŁUŻYĆ 50/50 FILM , MUZYKA TYPU DEPECHE MODE , KRAFTWERK OGÓLNIE ELEKTRONIKA. PROSZĘ O JAKIEŚ OPINIE SUGESTIE...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, arturvita napisał:

MUZYKA TYPU DEPECHE MODE , KRAFTWERK OGÓLNIE ELEKTRONIKA. PROSZĘ O JAKIEŚ OPINIE SUGESTIE...

Było o tym dużo , decydując się na KD nie ma sensu pisać jaką muzykę lubimy, bo kupujemy sprzęt do KINA DOMOWEGO. I jeżeli ten sprzęt coś dobrze będzie odtwarzał to właśnie dźwięk wielokanałowy nie zaś stereo. Najtańszy wzmacniacz stereofoniczny będzie lepszy do muzyki niż amp. KD. Swoje pytania raczej bym ograniczył, jak ten zestaw będzie się sprawował przy filmach , a i jeszcze jedno , musisz aby to KD miało sens dorzucić subwoofer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplituner ok, natomiast kolumny niestety będą dużym ograniczeniem przy odsłuchu muzyki. Podany budżet niestety pozwoli na zakup tylko bardzo kompromisowego zestawu kina domowego, natomiast jeśli zdecydowałbyś się na zestaw stereofoniczny, możemy już znaleźć kilka ciekawych propozycji. Najlepszym przykładem jest np. NAD C326 BEE z kolumnami Indiana Line Nota 550X bądź Monitor Audio MR6.

Przemyśl temat, jestem do dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...