Skocz do zawartości
Belfer54

NASZE GRAMOFONY (gramofon-policzmy się)

Recommended Posts

17 godzin temu, tomek4446 napisał:

zrobić taki mały zjazd połączony z prezentacją i warsztatami

Dokładnie o czymś takim myślę :) Zobaczymy co przyniesie czas. Planów jak zwykle jest multum, ale zobaczymy, które z nich uda się zrealizować.

14 godzin temu, MobyDick napisał:

Jeśli chodzi o audio , to ludzie robią znacznie bardziej nonsensowne rzeczy :D .

100% racji 😁

Grzesiek , dzięki za wieści . Już wygląda super !!!:) Parę razy podchodziłem do AutoCAD -a , ale jakoś bardziej lubię deskę. 

Możesz sprecyzować jak duży krok ? :) Kurde plinta wygląda już kosmicznie , jak skończysz to wyślę zdjęcia do paru znanych firm produkujących gramofony , by im pokazać jak powinna wyglądać i być zbudowana plinta gramofonu . Bo sądząc po niektórych produktach , to może nie wiedzą i trzeba im jakoś pomóc , czy coś ? :)  

Aha , zapomniałbym , Grzesiek zadbałeś by plinta była z drzewa ścinanego o północy , przez dziewice ....... Przepraszam , że piszę o tak przecież fundamentalnych i oczywistych sprawach  :) 

Dziewice i o północy to jedno, ale nie zapomnij że to wszystko musi być robione w czasie pełni księżyca a drzewo musi rosnąć na starym, pogańskim cmentarzu. Inaczej wszystko ,,psu na budę,, i gramofon ,,nie zagra,,

Dzięki , kurde zapomniałem, normalnie uratowałeś cały projekt :) 

A'propos projektu , a kiedy Twój drapak trafi do Audio Autonomy ? Chyba coś o tym wspominałeś ?

No tak - ta pełnia bardzo ważna!

Mam już jeden sprzęt u Audio Autonomy. Może coś wyjdzie z naprawy Yamahy C2a.  Nie chcę zarzucać Go swoimi gratami. Kiedy otrzymam naprawioną (lub nie) Yamahę, wtedy wyślę Thorensa. No, ale Grzesiek cały czas ma co innego do zrobienia bo ustaliliśmy, że Yamahą zajmie się w miare wolnego czsu. Thorens też nie będzie ,,na już,, Na razie mam RP3 i nie narzekam. 

16 godzin temu, Rega napisał:

wszystko musi być robione w czasie pełni księżyca a drzewo musi rosnąć na starym, pogańskim cmentarzu. 

Normy dosyć wyśrubowane, ale chyba warto się ich trzymać ;)

Kurcze, Twoją Yamaszką muszę wreszcie się zająć, bo szkoda żeby się zmarnował taki sprzęt. To bardzo fajne pre.

17 godzin temu, tomek4446 napisał:

Możesz sprecyzować jak duży krok ? 

Taki średniej wielkości 🙂  A tak na poważnie, to dopiero początek. Wymiarowanie i rysunek, to dopiero pierwszy krok. Pierwszy, ale solidny :)

Fajnie , że ruszyło , z doświadczenia wiem , że zwykle jest tak , iż najwięcej czasu zajmuje przygotowanie , czyli to czego nie " widać " . :)