Skocz do zawartości

Wymiana Sennheiserów Game One


Recommended Posts

Cześć. Obecnie posiadam słuchawki Sennheiser Game One. Planuję je sprzedać ze względu na kiepski komfort (noszę okulary) oraz denerwujący mikrofon - nie da się go ani odłączyć, ani schować, ani wyginać itd.

 

Słuchawki w 60% służą mi do grania w CS:GO. Nie chce jednak kupić następnego gejmingowego headsetu, dlatego zwracam się do was z prośbą o podpowiedź co wybrać. Oczywiście słuchawki muszą się nadawać do w/w gry, lecz w pozostałych 40% słucham muzyki (najnowsze kawałki z list przebojów, pop, r&b, czasami rap i muzyka elektroniczna), w której lubię mieć trochę soczystego basu. Przez kilka dni posiadałem Fidelio X2HR, lecz tam bas był zdecydowanie za mocny - był dobry, ale po dłuższej chwili robił się męczący.

 

Plusem byłby odłączany kabel.

 

Mój budżet, to +/- 1000 zł, lecz dobrze jakby w tej kwocie zmieścił się również mikrofon np. V-Moda/Antlion.

 

AMPa/DACa nie mam - wszystko idzie z płyty głównej MSI Gaming 7. W ostateczności mogę pomyśleć o zakupie tego sprzętu.

 

PS. Oglądałem bardzo dużo przeróżnych "sound demo" Zeosa na YouTube. Wiem, że jest tam kompresja itp. itd., lecz jako jedne z niewielu podpasowały mi T50RP (Argon mod). Niestety są one (zmodowane) dość drogie, więc pytanie czy warto się w to pchać, gdy w tej kwocie mamy już chyba półkę wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...