Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. To mój pierwszy temat:D Chciałbym kupić coś do mojego kompa ponieważ mam stare głośniki 2.0:D
1.Myślałem nad głośnikami 2+1 subofer 17W i satelity po 6W:D A czy jak kupiłbym te głośniki to musiałbym zmieniać kartę dźwiękową??
Bo nie wiem jaką mam:D Ale wiem że mam nie zmienianą od początku kupna kompa:D Więc karta ma 8lat:D
2.A może zamiast głośników lepiej dać np: 2 kolumny po 50W i do tego musiałby być wzmacniacz nie?? I jak to podłączyć do kompa? Czy taki zestaw grał by lepiej niż zestaw 2+1?? I czy jak bym takie coś podłączył to bym musiał zmieniać kartę dźwiękową??
3. A może kupić małą wieże z dwoma głośnikami po 30W??? Ale co by musiało być do tego żeby taką wieże podłączyć do kompa?
4. Co by najgłośniej, najlepiej i co by dawało najlepszego basa? Z tych trzech zestawów co opisałem wyżej??

Proszę o odpowiedź na wszystkie cztery pytania. Dzięki i pozdro.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

a ja zapytam tak, a ile to się pieniędzy posiada i czego oczekuje od sprzętu?




no nie wiem ile:D 300złicon_biggrin.gif
patrzałem na allegro to kolumny czy tam jakąś skrzynkę z głośnikami dostaniesz za 100złicon_biggrin.gif
I do tego wzmacniacz za 100zł i gra dobrze nie?
Chce dobrego i mocnego dzięku (basu)icon_biggrin.gif
I nie wiem czy lepszy zestaw 2+1 czy kolumny i wzmac. czy wieza:D???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nadal nie otrzymałem odpowiedzi który zestaw grał by najładniej najgłośniej i który by dawał dobrego basa:D
Mi wydaje się że dwie kolumny i wzmacniacz nie??

Pomyślałem i chciałbym zmieścić się w 200złicon_biggrin.gif Wiem że nie szaleje:D
Ale jak bym kupił kolumny takie:
http://allegro.pl/item414274567__extra_kol...mocja_2szt.html

I do tego taki używany wzmacniacz:
http://allegro.pl/item415941413_wysokiej_k...a_401_550w.html

Na pewno by to grało głośniej i lepiej niż wieża czy głośniki 2+1 nie??
A jak trzeba dobrać wzmacniacz do kolumn? Ten co dałem link byłby dobry do tych kolumn wyżej?

I co by było potrzebne aby taki zestaw podłączyć do komputera??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kolego pytałeś więc dałem Tobie odpowiedz - jeżeli to Ciebie nie przekonuje to trudno
Chcesz dobry bas? z tych pokazanych kolumn nie osiągniesz zadnego basu.. chyba,ze powyżej 100hz to pewnie tak. (ale to juz nie prawie nie "bas")




nie zależy mi na nie wiadomo jaki graniu:D Chce żeby był w miare ładny basik i w miare dobry i mocny dźwięk:D
Ten zestaw co podałem do niego link:D Te kolumny i wzmac. grały by lepiej niż np: głośniki 2+1 tak czy nie??
A może lepiej kupić jakąś wieże do 200zł i podłączyć ją do kompa??

To jakie kolumny i wzmacniacz miałbym kupić do 200zł??

Pewnie zaraz napiszesz ze za tyle kasy to mogę gówno kupić;/
Jestem amatorem można powiedziećicon_biggrin.gif
Mój kumpel ma tam jakieś dwie kolumny i wzmacniacz do tego ale nie wiem jakie to wszystko jest:D i mi sie podoba jak gra:D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...