Skocz do zawartości

Dylemat: HK 3490 + ....


bastaz

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim :)

Sprawa się ma tak, że posiadam amplituner stereo HK3490 i do niedawna były do niego podłączone kolumny DALI blue 6006, które niedawno sprzedałem. Miałem w planach kupno soundbara i sprzedaż ampli aczkolwiek posłuchałem kilku w weekend no i jednak zostanę przy zestawie wzmak/ampli+kolumny.

Co do Dali to grały ok, ale trochę brakowało mi trochę mięsistego basu no i w końcu je sprzedałem (po 8 latach). Także co polecacie do tego ampli (nie chce go zmieniać na razie, może w dalszej przyszłości)? Nie chce także nadwyrężać budżetu także szukam, czegoś w cenie do 2000zł-2500zł. Na razie moje typy to STX electrino 250, melodiki BL40 mk3, Klipsch 26...

Co wg Was by dobrze współgrało z tym sprzętem co by miało bassreflex przedni? moze byc biwire, bo mam po 2 pary kabli. Pokój ma około 48m2. Głównie będzie leciało u mnie radio oraz muzyka po BlueTooth z aptx (Deezer, Spotify).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, S4Home napisał:

Z nowych melodika bl40mkIII z używanych klipsch f3. Nie mylić z nowymi seriami referencje to nie to samo. 

Piotrek

A reference 26 nie będą lepsze? Ta melodika da radę nagłośnić tyle m2?

1 godzinę temu, Q21 napisał:

Witam,

Na twoim miejscu dołożyłbym ale niewiele i wziąłbym kolumny Pylon Audio Sapphire 25. Kolumny oferują dobry bas i odpowiednią dynamikę - polecam.

Marcin

BR mają z tylu. U mnie to odpada ? a te stx'y?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspian świetny wzmak, warto dołożyć, będziesz miał spokój na kilka lat. Gra bardzo przestrzennie i detalicznie. Moc przy 4 omach to 120 W, a to już całkiem sporo. Dość mocne niskie i b. dobrze kontrolowane. Ogólnie bardzo muzykalny wzmacniacz. Nowy Caspian m 1 kosztował około 6-7k używany można kupić za około 2k. To zupełnie inna liga.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...