Skocz do zawartości

Czy wymieniacie sie plytami?


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Kiedyś na innym forum nawet założyłem temat

Bierzcie i się dzielcie. Oto pliki moje

Oczywiście w ramach dozwolonego użytku osobistego. Ja to często ze znajomymi praktykuję ale raczej przy wizytach domowych. Jak ktoś audio-zakręcony do mnie wpadnie albo ja do niego to jest to najczęściej stały punkt programu. Nawet sprawdziłem. Obecnie u mnie na dysku mam około 1200 albumów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam serdecznie, mam pytanie czy ktoś nie pomógł by mi zakupić winyla z discogs'a ? Ja niestety nie mam konta na discogs ale i paypal'a. Mógłbym przelać równowartość komuś w złotówkach (90-100 zł) ... bo koszt płyty to 8 euro + 9,50 euro za dostawę. 

 

pozdrawiam

Edytowano przez Wyrzyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Wyrzyk napisał:

Panowie witam serdecznie, mam pytanie czy ktoś nie pomógł by mi zakupić winyla z discogs'a ? Ja niestety nie mam konta na discogs ale i paypal'a. Mógłbym przelać równowartość komuś w złotówkach (90-100 zł) ... bo koszt płyty to 8 euro + 9,50 euro za dostawę. 

 

pozdrawiam

Dostałem Twoją wiadomość na PW.

Oczywiście, mogę pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Wyrzyk napisał:

Bardzo dziękuję ... chodziło by mi o ta płytę https://www.discogs.com/sell/item/1158473425?ev=bp_det 

Nie ma sprawy. Nie wiem czy mogę zmienić adres w opcjach mojego profilu, sprawdzę.

Jest taka możliwość. Co Ty na to? działamy?

p-yta.jpg

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2021 o 16:22, Wyrzyk napisał:

Super, poproszę numer konta i ja wpłacam 90 zl będzie dobrze ??  

Pozdrawiam

Sprawdzając moja przesyłkę z CDJapan, tak przy okazji widzę po numerze śledzenia Twojego zamówienia, że ... kto wie? może już dziś Twoja płyta dotrze do Ciebie.

A swoją drogą przesłuchałem Tą płytę na Qobuz, no ... to nie mój gatunek muzyki, choć grupę znam ze słyszenia. Ostatnie co wydali to "Kłamstwo to nowa prawda" można to mieć w wersji cyfrowej (z Qobuz) za 5euro lub .. za 7,5 euro w wersji 24bit-96k

002.jpg

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, michal40 napisał:

czesc, pytanie trochę nie w temacie -czym przerabiacie wav na flac? niestety slyszę roznice pomiedzy wav i flac, ktory jest taki szczuplejszy w brzmieniu.. stąd pytanie - dzięki!

Teoretycznie flac to format kompresji bezstratny, ale możemy ustawiać stopień kompresji. Możliwe,  że przy mocnym spakowaniu pomimo, że różnic być nie powinno, to coś tam może byś słychać inaczej.

U mnie wszystko co możliwe na dysku, jest jako wave, bo czasy ograniczeń i małej pojemności dysków twardych mamy juz za sobą, wiec to kodowanie do mniejszej objętości całkowicie dziś zbędne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...